Grožio Injekcijos

Stangri ir jauna oda be plastinių operacijų!

Laikai, kai vienintelis būdas, leidžiantis atkurti odos grožį ir jaunystę bei suformuoti dailų veido kontūrą, buvo plastinės operacijos, baigėsi. Odos drėgmės, stangrumo ir elastingumo atstatymas, raukšlių korekcija ir šalinimas, nepageidaujamų riebalų šalinimas – problemos, kurias sėkmingai sprendžia grožio injekcijos. Vis didesnio palankumo ir populiarumo sulaukiančios grožio injekcijos sėkmingai stabdo odos senėjimo procesus, naikina odos defektus ir yra puiki prevencinė bei profilaktinė priemonė.

Grožio injekcijos – kas tai?

Tai minimalios intervencijos procedūros, kurių metu į problemines odos vietas suleidžiamos specialių, mediciniškai patikrintų veikliųjų medžiagų injekcijos. Įvairaus pobūdžio injekcijos šių dienų medicinoje ir estetinėje kosmetologijoje naudojamos, siekiant efektyviai išspręsti įvairaus pobūdžio grožio ir sveikatos problemas. Būtent priklausomai nuo individualių poreikių, konkrečių odos problemų ir probleminių zonų, yra parenkama tinkamiausia ir efektyviausius rezultatus duodanti injekcinė procedūra.

Injekcinės procedūros padeda sėkmingai kovoti ir su mimikos – veido išraiškos – pakitimais. Pavyzdžiui, nepaisant to, jog daug juokiatės ir šypsotės, Jūsų veidas net ramybės būklėje atrodo piktas, susirūpinęs ar net rūstus. Tai gana dažnas mimikos pakitimas, atsirandantis dėl vertikalių raukšlių tarpuakyje, kitaip dar vadinamų, pykčio ar rūpesčio raukšlėmis. Šių raukšlių atsiradimą lemia įgimtas mimikos raumenų ir kaulų struktūros sudėjimas, o jos susiformuoja dėl mimikos raumenų susitraukimų. Kada pradeda formuotis pykčio raukšlės, nustatyti sunku – tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus genetikos. Todėl vieniems šio tipo raukšlės ima formuotis tik perkopus 20-metį, kiti ir sulaukę 50-mečio vis dar neturi pykčio raukšlių.

Grožio injekcijos
Grožio injekcijos

Pašalinti pykčio ir rūpesčio raukšles padeda injekcinės estetinės kosmetologijos procedūros. Veiksmingiausias kovos su pykčio raukšlėmis būdas – botulino toksino injekcijos. Šios injekcijos pykčio raukšles gali panaikinti maždaug per dvi savaites, o jų poveikis įprastai išlieka nuo pusmečio iki 9–12 mėnesių. Esant rimtesniems pakenkimams ir odos struktūros pokyčiams, taikomos kombinuotos botulino toksino ir hialurono rūgšties užpildų injekcijos. Toks derinys pasižymi ne tik išskirtiniu veiksmingumu, bet ir ilgalaikiu poveikiu: kombinuotų botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijų efektas trunka iki 1,5 m. ar net ilgiau.

Jaunystės išsaugojimui – kraujo plazmos injekcijos

Ieškantiems natūralių, bet itin veiksmingų būdų kovai su odos senėjimo procesais šiuolaikinė dermatologija siūlo PRP plazmoliftingo procedūras. Tai inovatyvus, tačiau platų pripažinimą pelnęs bio-stimuliacijos metodas, atkuriantis odos ląsteles ir atstatantis odos jaunystę visiškai natūraliu būdu – išnaudojant gydomąjį kraujo potencialą.
PRP procedūros metu į problemines odos vietas suleidžiama trombocitais praturtinta kraujo plazma, kitaip dar vadinama, Regenplazma. Injekcija išgaunama iš paciento kraujo, todėl nėra jokios imunologinės ar alerginės reakcijos rizikos. PRP Plazmoliftingo procedūra RegenACR yra atliekama DR Klinikoje ir leidžia susigrąžinti odos jaunystę bei atkurti natūralias odos funkcijas be chirurginių intervencijų ir cheminių preparatų.
Pagrindinės naudingosios Regenplazmos savybės – odos ląstelių ir audinių regeneracijos skatinimas bei senėjimo procesų stabdymas. Kraujo plazmos injekcija aktyvina augimo faktorius, skatina kolageno gamybą, gydo pažeistus audinius ir kraujagysles bei stabdo kraujavimą. Todėl PRP Plazmoliftingo RegenACR procedūrą patartina rinktis, norint pašalinti smulkias raukšleles ir išlyginti giliąsias raukšles, panaikinti randus ir pagreitinti žaizdų gijimą, atkurti natūralius odos regeneracijos procesus ir vizualiai atjauninti odą.

Grožio injekcijos - PRP procedūra
Grožio injekcijos – PRP procedūra

Botulino toksinas ir hialurono rūgštis

Tai bene plačiausiai žinomos injekcinės procedūros, efektyviai atkuriančios estetišką odos išvaizdą. Įprastai botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijos taikomos raukšlių šalinimui akių, kaktos, lūpų srityse bei odos patempimui. Šios procedūros pasižymi greitai matomu ir ilgai išliekančiu efektu.
Hialurono rūgštis yra pagrindinė odos drėkinamoji medžiaga. Hialurono rūgšties injekcijos užpildo raukšles, skatina kolageno gamybą bei leidžia koreguoti tam tikrus odos defektus, audinių apimtis bei suformuoti dailų veido ovalą. Tokio pobūdžio injekcijos taip pat leidžia sukurti dailią ir estetišką lūpų formą, pakoreguoti skruostus ir jų kontūrus.
Botulino toksino injekcijos yra leidžiamos į raumenis. Pagrindinė šių injekcijų veiklioji medžiaga – baltymas, injekcijos vietoje blokuojantis acetilcholino išsiskyrimą. Tokiu būdu nebesusidaro raumenų atsakomoji reakcija ir jie nebesusitraukia. Todėl botulino injekcijomis efektyviai išlyginamos jau esamos raukšlės, o kartu užkertamas kelias naujų raukšlių susidarymui. Botulino toksino injekcijos rekomenduojamos mimikos raukšlių šalinimui, raukšlių tarp akių, aplink nosį, akis ir lūpas koregavimui.

Grožio injekcijos - hialurono rūgšties injekcija lūpų formavimui
Grožio injekcijos – hialurono rūgšties injekcija lūpų formavimui

Prakaitavimo šalinimui – taip pat injekcijos

Pripažįstama, kad botulino toksino injekcijos šiuo metu yra efektyviausia ir saugiausia priemonė, padedanti kovoti su gausiu prakaitavimu ir išspręsti prakaitavimo sukeliamus nepatogumus. Pernelyg gausus prakaitavimas, kitaip dar vadinamas, hiperhidroze yra itin dažnai pasitaikanti problema, apie kurią vis dar vengiama kalbėti. Gausus prakaitavimas sukelia nemalonų kvapą, diskomforto jausmą, o kartu neigiamai veikia pasitikėjimą savimi bei mažina norą dalyvauti socialiniame gyvenime.
Šiuolaikinės medicinos priemonės lemia tai, kad padidėjęs prakaitavimas šiandien yra vienas lengviausiai ir greičiausiai išsprendžiamų ir pašalinamų sveikatos sutrikimų. Hiperhidrozės pažastų, delnų, padų srityje gydymui naudojamos efektyvios botulino toksino injekcijos. Injekcinę prakaitavimo mažinimo procedūrą atlieka kvalifikuoti DR Klinikos specialistai. Botulino toksino injekcijos gali būti taikomos tiek esant padidėjusiam prakaitavimui, tiek esant normaliam prakaitavimui, jei jis sukelia diskomfortą ir nepatogumus. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad medžiagų apykaitoje botulino toksino preparatas nedalyvauja ir žmogaus organizmui nėra žalingas.
Šių injekcijų veikliosios medžiagos blokuoja nervinius impulsus odos prakaito liaukose: botulino toksinas yra bakterijų Clostridium botulinum išskiriamas baltymas, suleidus šį baltymą į padidinto prakaitavimo vietas, blokuojama prakaito liaukų veikla. Tokiu būdu prislopinamas, sumažinamas prakaito liaukų aktyvumas, kuris kartu lemia ir mažėjantį prakaitavimą. Tačiau tuo pačiu metu žmogaus kūnas nepraranda jokių funkcijų ir toliau normaliai kvėpuoja bei šalina prakaitą kvėpuojant, per odą bei šlapimą.
Procedūros eiga yra nesudėtinga, o pati procedūra yra greita ir visiškai saugi. Parinkus specialius probleminių kūno vietų taškus, mažas preparato kiekis plona adata suleidžiamas į problemines kūno dalis. Esant poreikiui, taikomas nuskausminimas arba probleminių vietų, į kurias leidžiamas preparatas, šaldymas. Procedūra trunka 15 – 20 minučių, o jos poveikis tęsiasi net 6 – 9 mėnesius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *