Kas Yra Estetinė Ginekologija ?

Sugrąžina pasitikėjimą savimi ir pagerina seksualinę funkciją

Kas yra estetinė ginekologija ? Tai perspektyvi plastinės chirurgijos ir ginekologijos sritis, leidžianti sėkmingai kovoti su anatominiais ir funkciniais lytinės sveikatos sutrikimais bei pakitimais. Estetiniai lyties organų pokyčiai, nekokybiškas lytinis gyvenimas, šlapimo nelaikymas, cezario pjūvio randų šalinimas – tik dalis problemų, kurias efektyviai sprendžia estetinės ginekologijos procedūros. Pamirškite kompleksus ir nepatogumus, šiuolaikinė estetinė ginekologija padeda atversti naują pilnaverčio ir kokybiško moters gyvenimo puslapį.

Kas yra estetinė ginekologija?

Procedūros sveikatai ir pasitikėjimui savimi

Amžius, genetika, gimdymai, sveikatos sutrikimai ir ligos gali sukelti nemalonius, skausmingus ir nepatogius lyties organų pokyčius. Tai sąlygoja lytinės sveikatos sutrikimus, sumažėjusį lytinį potraukį ir nemalonius lytinius santykius, o kartu ir sumažėjusį pasitikėjimą savimi. Estetinė ginekologija padeda spręsti įvairias – tiek estetines, tiek medicinines – lytinės moters sveikatos problemas, atsirandančias dėl įvairių priežasčių skirtingais moters gyvenimo periodais.
Pagrindinis estetinės ginekologijos tikslas – siekis patobulinti lytinių organų išvaizdą, padidinti jų patrauklumą, spręsti funkcines problemas, sugrąžinti pasitikėjimą savimi, pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę ir išspręsti kitas individualiais atvejais iškylančias problemas. Estetinė ginekologija taip pat padeda išgydyti šlapimo nelaikymą ir pašalinti kitas su šlapimo nelaikymu susijusias problemas bei nepatogumus.
Svarbu atkreipti dėmesį, kad estetinės ginekologijos procedūros yra orientuotos ne tik į estetinės lytinių organų išvaizdos ir jos patrauklumo korekciją ar atstatymą. Ši medicinos šaka siekia sugrąžinti lytinę sveikatą ir pagerinti lytines funkcijas. Taip pat estetinės ginekologijos paslaugos yra orientuotos į psichologinių barjerų pašalinimą: į estetinės ginekologijos specialistus rekomenduojama kreiptis, jei susiduriate su kompleksais ir nepasitikėjimu savimi dėl intymių zonų išvaizdos. Lietuvoje estetinės ginekologijos konsultacijas ir paslaugas, orientuotas į intymaus gyvenimo kokybės gerinimą, teikia DR Klinika.

Estetinė ginekologija sugrąžina pasitikėjimą savimi ir pagerina seksualinę funkciją
Estetinė ginekologija sugrąžina pasitikėjimą savimi ir pagerina seksualinę funkciją

Kodėl tai svarbu?

Sveikata, komfortas ir pasitikėjimas savimi – esminiai faktoriai, garantuojantys kasdienio gyvenimo kokybę. Šie faktoriai išlieka itin svarbūs ir lytinės sveikatos bei intymaus gyvenimo srityje. Ilgą laiką Lietuvoje buvo manoma, kad intymus gyvenimas apsiriboja ginekologine patikra ir lytinių ligų gydymu. Tačiau fizinės ir psichinės sveikatos specialistai vis drąsiau sutaria, kad moters gyvenimo kokybė yra neatsiejama nuo jos intymaus gyvenimo kokybės ir pasitikėjimo savo seksualumu.
Reguliari ginekologinė patikra, tinkama higiena, pasitikėjimas savimi ir komfortiški lytiniai santykiai – tai elementai, itin svarbūs kokybiškam kiekvienos moters intymiam gyvenimui. Siekiant užtikrinti intymaus gyvenimo kokybę, būtina pasirūpinti ne tik intymia sveikata, tačiau kartu itin svarbu pašalinti psichologines problemas, sukeliančias nemalonius kompleksus ar nepasitikėjimą savimi. DR Klinikos teikiamos inovatyvios estetinės ir rekonstrukcinės ginekologijos paslaugos suteikia galimybę greitai, efektyviai ir patogiai atkurti moters pasitikėjimą savo seksualumu ir sugrąžinti intymaus gyvenimo kokybę bei pilnatvę.

Kokios problemos sprendžiamos: populiariausios procedūros

Šiuolaikinė medicina siūlo platų spektrą estetinės ir rekonstrukcinės ginekologijos procedūrų bei gydymo technikų. Atrasti tai, kas geriausiai išpildo individualius poreikius ir efektyviausiai sprendžia esamas problemas, geriausiai padeda individualios konsultacijos, kurių metu atidžiai išklausomi individualūs norai ir problemos, o kartu atliekama kruopšti medicininė apžiūra. Dažniausiai estetinės ginekologijos specialistai sprendžia šias problemas:

Makšties sausumas

Makšties sausumas – viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, dėl kurios lytinis gyvenimas tampa nekokybiškas, o lytiniai santykiai sukelia diskomfortą. Makšties gleivinės atrofija – procesas, kai dėl perimenopauzės, menopauzės ar kitų priežasčių makšties gleivinė išplonėja, tampa sausa, trapi, neatspari mechaniniam poveikiui ir infekcijoms. Makšties sausumo gydymui siūloma efektyvi PRP estetinės ginekologijos procedūra. Procedūros metu suleidžiama trombocitais praturtintos plazmos injekcija. Trombocitais praturtinta plazma skatina organizmo biostimuliacijos procesus, tokiu būdu atkuriant tinkamą makšties drėgnumo lygį ir makšties putlumą. Šis metodas leidžia greitai, nesudėtingai ir ilgam laikui sugrąžinti seksualinį jautrumą ir komfortą.

Makšties atjauninimas ir intymių zonų rekonstrukcija

Pažangūs šiuolaikinės medicinos metodai garantuoja, kad tarp inovatyvių estetinės ginekologijos procedūrų kiekviena moteris atras tai, ko reikia būtent jai. Pavyzdžiui, G taško augmentacija hialurono rūgšties užpildais ir/arba PRP injekcijomis yra puikus būdas stipriai padidinti G taško apimtį. O tai, savo ruožtu, lemia smarkiai išaugusį moters pasitenkinimą seksualiniu gyvenimu. Procedūros rezultatai jaučiami ilgą laiką, o pati procedūra yra minimalios chirurginės intervencijos. Todėl G taško padidinimas sukelia tik minimalų diskomfortą ir trunka vos 30 minučių.
Siekiant atkurti ar padidinti makšties apimtį ir stangrumą, rekomenduojama makšties atjauninimo hialuronu ar PRP procedūra. Ši procedūra atjaunina moters makštį, grąžina makšties stangrumą ir elastingumą. Moterims, nepasitikinčiomis intymių zonų išvaizda, estetinės ginekologijos specialistai siūlo inovatyvią ir mediciniškai visiškai saugią priemonę – didžiųjų lytinių lūpų putlinimą. Putlinimo procedūros metu suleidžiamos hialurono rūgšties injekcijos. Patekusi į organizmą hialurono rūgštis susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir stangrina lytines lūpas.

Šlapimo nelaikymas ir jo sukeliamos problemos

Tai daugelį moterų varginanti problema, apie kurią šnekėti vis dar vengiama ar baiminamasi. Siekiant efektyviai pašalinti šlapimo nelaikymo simptomus, kai kosint, čiaudint, fizinio krūvio metu ir kitais atvejais pasireiškia didesnis ar mažesnis skysčių pratekėjimas iš šlaplės, taikomos hialurono rūgšties užpildo ar PRP injekcijų procedūros. Tai visiškai neskausmingos procedūros, kurių metu į audinius, atsakingus už šlaplės kanalo funkcijas, suleidžiami injekciniai preparatai. Injekcinės hialurono rūgšties ar PRP procedūros leidžia atsisveikinti su nemaloniais pojūčiais, skatina kraujotaką, stiprina šlaplės raumenis. O procedūrų poveikis tęsiasi 1-1,5 metų.

Tarpvietės ir cezario pjūvio randų šalinimas

Pažangios PRP procedūros, grįstos trombocitais praturtintos plazmos naudojimu, leidžia efektyviai sumažinti arba visai pašalinti įvairios kilmės randus intymiose zonose. Injekcijos skatina ląstelių ir audinių atsinaujinimą, regeneracijos procesus ir garantuoja natūralų biostimuliacijos efektą. Todėl randai greičiau rezorbuojasi, tampa mažiau jaučiami ir matomi. Procedūrai naudojamas pacientės kraujas, iš kurio išgaunama trombocitais praturtinta plazma ir paruošiamas specialus preparatas. Natūrali PRP preparato kilmė visiškai pašalina alergijų ir kitų nepageidaujamų reakcijų tikimybę.

Estetinė ginekologija DR Klinikoje Gydytoja akušerė ginekologė Daiva Bartkevičienė
Estetinė ginekologija DR Klinikoje • Gydytoja akušerė – ginekologė Daiva Bartkevičienė

Tai tik keletas dažniausiai taikomų estetinės ir rekonstrukcinės chirurgijos procedūrų. Šiuolaikinės estetinės ginekologijos metodai ir procedūros šiandien gali užtikrinti, kad Jus varginantys intymios sveikatos sutrikimai ir psichologiniai kompleksai bus pašalinti greitai, paprastai ir efektyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *