Odos Atjauninimas Kamieninėmis Ląstelėmis

Odos senėjimas – procesas, su kuriuo anksčiau ar vėliau susiduria kiekvienas.

Odos senėjimas – procesas, su kuriuo anksčiau ar vėliau susiduria kiekvienas. Išsausėjusi, negyvybinga, stangrumą ir elastingumą praradusi oda, atsiradusios raukšlės ir išryškėjusios pigmentinės dėmės – tai pagrindiniai odos senėjimo požymiai, su kuriais kovoti nepakanka vien tinkamos odos priežiūros ir subalansuotos mitybos. Šiandien Lietuvos medikai siūlo inovatyvią, Lietuvoje patentuotą ir visiškai natūralią priemonę prieš veido odos senėjimą, leidžiančią atkurti odos jaunystę ir sustabdyti odos senėjimo procesus – tai odos atjauninimas kamieninėmis ląstelėmis.

Maitinti odą iš vidaus – būtina

Tinkamos kosmetikos priemonės, odos apsauga nuo saulės ir UV spindulių, periodiškas odos valymas, nuolatinis odos maitinimas kremais ir kaukėmis yra itin svarbūs kasdienės odos priežiūros elementai. Šie elementai leidžia palaikyti sveiką ir estetišką odos būklę. Tačiau, siekiant išsaugoti stangrią odą, įveikti odos senėjimą ir išvengti raukšlių, to nepakanka.
Odos senėjimas – natūralus, gamtos nulemtas procesas, kurio metu tam tikrose veido srityse sumažėja kolageno skaidulų, glikozaminogliukanų ir vandens kiekis. Todėl atsiranda raukšlės, o veido oda papilkėja, praranda elastingumą, stangrumą ir gyvybingumą. Norint veiksmingai sustabdyti šiuos procesus, itin svarbu prižiūrėti odą iš vidaus. Senstančias, susidėvėjusias odos ląsteles būtina pamaitinti, aprūpinti papildoma energija ir paskatinti natūralius ląstelių atsinaujinimo procesus. Šių tikslų įgyvendinimui vis plačiau taikoma inovatyvi ir visiškai natūrali SVF CURE procedūra, grįsta natūralaus riebalinio audinio panaudojimu, skatinant odos regeneraciją ir vidinį odos ląstelių atstatymą. Procedūra yra patentuota tarptautiniu mastu Lietuvos mokslininkų ir sėkmingai atliekama Vilniuje įsikūrusioje DR Klinikoje.

Odos Atjauninimas Kamieninėmis Ląstelėmis
Odos Atjauninimas Kamieninėmis Ląstelėmis

Medicinos ateitis: kamieninių ląstelių procedūros

SVF CURE – tai unikali, pažangiausių Lietuvos mokslininkų patentuota procedūra, kurios metu iš riebalinio audinio biotechnologiniais metodais gaunamas sterilus individualių, kitaip vadinamų, autologinių kamieninių ląstelių preparatas. SVF sąvoka, naudojama pažangaus senėjimo stabdymo ir raukšlių šalinimo metodo pavadinime, žymi stromos vaskuliarinės frakcijos ląsteles, tai yra iš riebalinio audinio išskiriamas kamienines ląsteles, dalyvaujančias tam tikrų audinių, tokių kaip odos, kremzlinio audinio, kraujagyslių, kraujo ląstelių, regeneracijoje. Dėl šios priežasties, suleidus kamieninių ląstelių preparato į problemines odos vietas,skatinamas odos atsinaujinimo procesas, regeneruojantis audinius, stangrinantis odą.
Estetinis procedūros rezultatas taip pat džiugina: oda pamaitinama iš vidaus ir stimuliuojamos natūralios odos regeneracijos funkcijos, tad su laiku oda tampa žymiai lygesnė ir skaistesnė. SVF CURE procedūra be chirurginių intervencijų ir cheminių injekcijų, stimuliuojant savaiminius ilgalaikius odos regeneracijos procesus, ženkliai gerina odos būklę, stangrumą, skaistumą, tuo pačiu mažinant ir senatvinių raukšlių žymes veide.
Atkreiptinas dėmesys, kad profesionalios laboratorijos specialistai, naudodami inovatyvias technologijas, sugeba iš riebalinio audinio išskirti nuo 50 iki 300 mln. kamieninių ląstelių, tai yra gerokai daugiau nei taikant kitas panašias kamieninių ląstelių išskyrimo technologijas. Didelė kamieninių ląstelių koncentracija užtikrina procedūros efektyvumą, nes toks kiekis kamieninių ląstelių turi didžiulę stimuliacijos jėgą, būtina regeneracijos procesams ląstelių lygmenyje inicijuoti. Procedūra yra autologinė (pacientui gali būti naudojamos tik iš jo paties riebalų išgautos kamieninės ląstelės), todėl atmetimo ar šalutinių reiškinių rizikos nėra. Dalis kamieninių ląstelių panaudojama iškart, kita dalis gali būti užšaldoma licencijuotame Audinių banke UAB „Froceth“ Vilniuje ir gali būti sėkmingai panaudota dar kelioms procedūroms, atliekamoms po kelių mėnesių ar net kelių dešimtmečių. Tokio pobūdžio procedūros, kurioms naudojamos kamieninės ląstelės, pagrįstai vadinamos „medicinos ateitimi“. Lietuvoje procedūra taikoma nuo 2015 metų, SVF CURE metodą taiko DR Klinikos medicinos ir kosmetologijos specialistai.

Natūralumas – tik vienas iš privalumų

Procedūros metu naudojamas visiškai natūralus iš organizmo išgaunamas preparatas, kuris itin veiksmingai stabdo odos senėjimo procesus, atkuria estetišką odos išvaizdą, stangrumą ir elastingumą. Tačiau tai ne vienintelis procedūros privalumas. Procedūra yra puiki alternatyva įprastiems cheminiams preparatams, cheminėms ir sintetinėms injekcijoms ar chirurginėms intervencijoms. Be to, natūrali  preparato kilmė garantuoja, kad ši atjauninimo procedūra nesukels jokių atmetimo reakcijų, alergijų ir kitų nepageidautinų pašalinių reiškinių. O SVF CURE poveikiu galėsite mėgautis ilgą laiką: natūralūs odos regeneracijos procesai trunka ilgiau nei 12 mėnesių.
Taip pat pabrėžtina, kad, medicininiu požiūriu, tai visiškai saugi procedūra. Odos senėjimo stabdymui, odos elastingumo ir stangrumo atstatymui, raukšlių lyginimui naudojamos kamieninės ląstelės iš riebalinio audinio išskiriamos Audinių banko laboratorijoje. Laboratorijoje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, patirties įgiję Čekijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Izraelyje. Audinių bankas – svarbiausias medicinos praktikų partneris ir mokslinė bazė.

Veiksminga ir naudinga ne tik odai

VF procedūros metu naudojamos kamieninės ląstelės pasižymi augimo ir atsinaujinimo faktoriais, procedūra yra veiksminga ne tik senėjimo stabdymui ir odos grožio bei sveikatos atstatymui. Procedūra sėkmingai taikoma dylančių sąnarių regeneracijai: kamieninės ląstelės leidžia pristabdyti sąnarių nusidėvėjimo procesus, paskatinti audinių atsinaujinimą.
SVF CURE padeda kovoti ir su potrauminiais ar pooperaciniais randais. Suleidus kamieninių ląstelių preparato į randų ir kitų pakenkimų vietas, skatinami gijimo ir ląstelių atsinaujinimo procesai. Šiuolaikinė medicina leidžia efektyviai panaudoti iš riebalinio audinio išgaunamas SVF ląsteles įvairioms grožio ir sveikatos problemoms spręsti. Procedūros taikymo galimybes, siekiant individualių Jūsų poreikių išpildymo, galite aptarti privačios konsultacijos metu DR Klinikoje, kurios specialistai pirmieji Lietuvoje gavo teisę taikyti SVF CURE metodiką.

Kaip vyksta odos atjauninimas kamieninėmis ląstelėmis?

SVF CURE – tai nesudėtinga, 3-4 valandų trukmės, visiškai saugi procedūra, kuri apsiriboja minimalia chirurgine intervencija – riebalų nusiurbimu (liposukcija), kurie panaudojami kamieninėms ląstelėms išgauti. Siekiant išvengti nemalonių pojūčių, atliekant procedūrą taikoma vietinė nejautra. Tuomet iš riebalinio audinio specialioje Audinių banko laboratorijoje išskiriamos procedūrai reikalingos kamieninės ląstelės. Paruoštas preparatas suleidžiamas į problemines odos vietas. Pirmieji rezultatai matomi visai netrukus, o jaunos ir sveikos odos efektas išlieka daugiau nei metus.
2-3 dienas po procedūros gali būti juntamas nedidelis diskomfortas riebalinio audinio paėmimo vietoje. Ląstelių injekcijos vietose keletą dienų galite matyti injekcijos žymes – tai yra normalu po bet kokių injekcinių ir minimaliai invazinių procedūrų.

Esant poreikiui, pakartotinė procedūra rekomenduojama ne anksčiau kaip po 3 mėnesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *