Veido plastinės operacijos DR Klinikoje

DR Klinika

Veido plastinės operacijos – efektyvus ir ilgalaikis būdas, padedantis pasiekti nepriekaištingus estetinius ir medicininius veido korekcijų rezultatus. Atliekamos šios veido plastinės operacijos DR Klinikoje: nosies plastika; vokų plastika; atlėpusių ausų korekcija; veido, kaktos ir kaklo patempimas. Jūsų poreikiai ir nusiskundimai išklausomi individualių konsultacijų metu, kartu sudarant individualų Jūsų gydymo planą. Konsultacijas teikia ir plastines veido operacijas atlieka patyrę plastinės chirurgijos profesionalai ir DR Klinikos įkūrėjai Dainius Balčiūnas ir Renaldas Vaičiūnas.

Veido plastinių operacijų DR Klinikoje kainos

  • Nosies plastika. Kaina nuo 3000 €. Šios procedūros metu suformuojama ne tik estetiška nosies išvaizda, tačiau kartu pašalinami ir varginantys trauminiai ar įgimti nosies defektai bei kvėpavimo funkcijos sutrikimai. Plastinė nosies korekcija trunka 2–4 valandas, o operacijos metu taikoma bendrinė nejautra.
  • Vokų plastika. Kaina nuo 850 €. Vokų plastika arba, kitaip dar vadinama, blefaroplastika – tai plastinė operacija, per kurią nuo akių vokų pašalinamas odos perteklius ir / arba riebaliniai maišeliai. Oda įpjaunama išilgai voko raukšlės pagal odos liniją, todėl randeliai yra visiškai nematomi. Procedūra trunka apie valandą, o jos metu įprastai taikoma vietinė nejautra. 
  • Atlėpusių ausų korekcija. Kaina nuo 700 €. Atlėpusių ausų korekcija – efektyviausia ausų formos korekcijos priemonė. Plastinės ausų korekcijos metu yra minkštinama ir kitais chirurginiais būdais koreguojama ausies kaušelio kremzlė, o, siekiant estetinių rezultatų, koreguojama ir kremzlės forma. Ši plastinė operacija gali būti atliekama įvairaus amžiaus pacientams.
  • Veido, kaktos ir kaklo patempimas. Kaina nuo 2500-5000 €. Veido, kaktos ir kaklo patempimas – chirurginė procedūra, leidžianti išlyginti ir pašalinti dėl amžiaus ir kitų odos pokyčių atsiradusias raukšles. Odos patempimų metu pjūviai daromi plaukuotose srityse, todėl operacijos randai yra nepastebimi. Vidutinė veido, kaktos ir kaklo patempimo trukmė – 2-4 valandos.

Domina veido plastinės operacijos DR Klinikoje Vilniuje?

Registruokitės dabar pat ir pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai klinikos specialistams, išsiųsdami šią formą. DR Klinikos specialistai atsakys į visus Jums aktualius klausimus apie veido plastines korekcijas ir operacijas Vilniuje bei paskirs Jums patogų vizito laiką.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad Jus sudomino veido plastinės operacijos DR Klinikoje Vilniuje!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

A. Mickevičiaus g. 2
Vilnius 08119 Vilnius 08119, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
DR Klinika darbo laikas Pirmadienis • 09:00 - 18:00 Antradienis • 09:00 - 18:00 Trečiadienis • 09:00 - 18:00 Ketvirtadienis • 09:00 - 18:00 Penktadienis • 09:00 - 18:00 Šeštadienis • Nedirba Sekmadienis • Nedirba