Skubūs Lytiškai Plintančių Ligų Tyrimai Klinikoje Santaura

Privati medicinos klinika Santaura

Skubūs Lytiškai Plintančių Ligų Tyrimai Klinikoje Santaura

Privačioje klinikoje „Santaura“, Vilniuje, profesionaliai ir anonimiškai atliekama skubi lytiniu keliu plintančių lygų diagnostika.  Tyrimai atliekami itin skubiai – per vieną valandą.

Skubūs lytiškai plintančių lygų tyrimai klinikoje Santaura • kainos

Urogenitalinės chlamidiozės – chlamidijų tyrimas – 15 eurų
Mikroplasmozės – mikroplazmų tyrimas – 15 eurų
Gonorėjos tyrimas ir nustatymas – 12 eurų
Trichomonozės tyrimas ir diagnozavimas – 12 eurų
lytinių organų pūslelinės tyrimas -ŽIV ir AIDS diagnostinis kraujo tyrimas –
Sifilio tyrimas –

ŽIV infekcijos ir AIDS tyrimai

AIDS sukelia žmogaus imunodeficito virusas (ŽIV), kuris tiesiogiai veikia nervų ir imuninę sistemas. Dėl šios priežasties, labai svarbu laiku  ir profesionaliai aptikti šios ligos sukėlėją. Kaip ir kiekviena liga taip ir AIDS sukelia tam tikrą simptomatiką. Svarbu prisiminti jog žmogui nešiojančiam ŽIV nepasireiškia simptomai būdingi sergančiajam AIDS. Tačiau, ypatingai svarbu šį virusą diagnozuoti tam, kad užkirsti kelią ligos plitimui.
Simptomatika :
Ligos pradžioje pasireiškiantys simptomai paprastai yra bendro negalavimo pobūdžio :
Karščiavimas, bendras silpnumas, viduriavimas, svorio kritimas, limfmazgių padidėjimas ; visi šie simptomai gali būti pirmieji AIDS indikatoriai.
Kiti simptomai pasireiškia atsižvelgiant į tai, kokiu greičiu virusas plinta ir kokią dalį organizmo pažeidžia.

Egzistuojant tikimybei, kad esate užsikėtęs, rekomenduojama pasitikrinti. Privačioje klinikoje „Santaura“ profesionalūs dermatovenerologai greitai ir suteikdami pacientui visišką anonimiškumą atliks AIDS sukėlėjo žmogaus imunodeficito viruso diagnostiką (ŽIV), paprastu ir neskausmingu kraujo tyrimu.

Sifilio  tyrimas ir diagnostika

Ši infekcinė, lytiniu keliu plintanti liga yra pagydoma, jei diagnozuojama laiku. Šios infekcijos nepastebėjus ir neužkirtus kelio jos plitimui, gali būti padaryta neatitaisoma žala organizmui.
Todėl svarbu laiku pastebėti simptomus būdingus šiai infekcijai. Sifilio simptomatika skirstoma į ligos etapus :
Pirmajai ligos stadijai būdinga :
Lytinių organų srityje atsirandanti neskausminga opa, kuri dažniausiai yra kieta ir šlapiuojanti. Ši opa išnyksta savaime, tačiau yra labai užkrečiama, todėl būtina į ją atkreipti dėmesį.
Antrajai ligos stadijai būdinga :
Šio ligos etapo simptomatika pasireiškia praėjus maždaug 2-3 mėnesiams po užsikrėtimo. Ant odos atsiranda dėmelės, pradeda aktyviai slinkti plaukai, peršti gerklę. Pasireiškia kitų organų pažeidimai. Ši stadija gali tęstis iki penkerių metų nuolat kartojantis simptomams.
Trečiosios ligos stadijos simptomai :
Ši stadija gali pradėti reikštis praėjus nuo penkių iki penkiasdešimties metų nuo užsikrėtimo. Ši stadija yra sunkiausiai išgydoma ir pažeidžia visą organizmą, kuriame prasideda nekroziniai procesai, t.y. organų irimas, kuris palieka aiškiai matomus defektus.

Sifilis nors ir išgydoma, bet progresuojanti liga. Todėl būtina atkreipti dėmesį į simptomus ir kreiptis į specialistus. Privačioje klinikoje „Santaura“, profesionalūs medikai atliks greitą ir efektyvią šios ligos diagnostiką, paskirs gydimą.

Medicinos įstaigoje „Santaura“ gydytojai dermatovenerologai atliks opelės turinio, o taip pat ir kraujo tyrimus. Kraujas tiriamas ieškant antikūnių sukėlėjui ir atliekamas ne anksčiau kaip dvi – trys savaitės po užsikrėtimo.

Gonorėjos tyrimas ir diagnostika

Gonorėja tai lytiškai plintanti infekcinė liga. Ši infekcija yra išgydoma antibiotikais, tačiau svarbu laiku aptikti ir diagnozuoti šią ligą. Svarbu atkreipti dėmesį į atsirandančius simptomus, kurie išskiriami į moteriškus ir vyriškus.
Moterims būdingi gonorėjos simptomai :
Pirmomis ligos dienomis, gali nepasireikšti jokie simptomai ;
Gali atsirasti daug išskyrų iš makšties ;
Taip pat, gali pasireikšti niežėjimas ir perštėjimas šlapinantis;
Maudžiantis skausmas pilvo apačioje.
Vyrams būdingi gonorėjos simptomai :
Deginantis, nemalonus jausmas šlapinantis;
Gelsvos spalvos išskyros iš varpos.

Nors ši liga yra visiškai išgydoma, vartojant netinkamus antibiotikus, liga gali išplisti ir pasidaryti atspari. Klinikoje „Santaura“ Vilniuje, gonorėjos sukėlėjas bus ištirtas efektyviai ir paskirtas tinkamas gydimas remiantis antibiotikogramos tyrimu, kurio tikslas nustatyti ligos atsparumą antibiotikams.
Tyrimas atliekamas profesionaliai ir greitai imant mėginį iš šlaplės ar gimdos kaklelio.

Lytinių organų pūslelinės tyrimas

Virusinė, lytiškai plintanti liga, kartais vadinama herpes , yra viena dažniausiai pasitaikančių lytiškai užkrečiamų ligų. Ši liga nėra iki galo išgydoma, todėl svarbu laiku pastebėti simptomus :
Praėjus nuo trijų dienų iki savaitės nuo užsikrėtimo atsiranda mažos dėmelės ant lytinių organų bei jų viduje;
Šios niežtinčios dėmelės virsta skysčio pripildytomis pūslelėmis;
Vėliau pratrūkus pūslelėms atsiranda skausmingos žaizdos;
Taip pat gali pakilti temperatūra ir padidėti kirkšnies srityje esantys limfmazgiai.

Nors, lytinių organų pūslelinė šiuo metu nėra visiškai pagydoma, tačiau gydymo įstaigoje „Santaura“ profesionalūs medikai padės efektyviai ir greitai pašalinti nemalonius ir skausmingus ligos simptomus bei sumažins ligos plitimo riziką.
Ligos nustatymui taikoma gydytojo apžiūra bei tam, kad patvirtinti diagnozę atliekamas pūslelių turinio ir kraujo tyrimas.

Mikroplasmozė tyrimas ir diagnostika

Uždegimas pažeidžiantis sėklides, makštį, gimdos kaklelį ir gleivinę bei kiaušintakius. Mikroplasmozė dažnai aptinkama tiek vyrų, tiek moterų lytiniuose organuose, taip pat dažnai diagnozuojama žmonėms sirgusiems arba sergantiems kitomis lytiškai plintančiomis ligomis. Svarbu atkreipti dėmesį, jog Mikroplasmozė vyrams gali tapti nevaisingumo priežastimi.
Reikalinga tinkamu metu pastebėti ligos požymius ir kreiptis į specialistus :
Pastebimos atsirandančios pūlingos išskyros iš lytinių organų;
Niežėjimas, perštėjimas, deginimas išorinių lytinių organų srityje;

Ši liga gali sukelti neatitaisomus sveikatos pakitimus, pasireiškiant simptomatikai būtina kreiptis į specialistus. Klinikoje „Santaura“ Jums bus atliktas greitas ir efektyvus tyrimas šiai užkrečiamai ligai nustatyti. Diagnostika atliekama imant mėginius iš lytinių organų. Vėliau, tiriamas ligos sukėlėjo atsparumas ir jautrumas antibiotikams, taip paskiriamas tinkamiausias gydimo būdas.

Trichomonozės tyrimas

Infekcinė liga, kuria užsikrečiama lytiniu keliu arba nuo ligos nešiotojo. Itin paplitusi lytiškai plintanti liga pažeidžianti tiek vyrus, tiek moteris. Persirgus šia liga atsparumas organizme natūraliai nesusiformuoja, todėl atsiranda rizika sirgti pakartotinai.
Egzistuojant sergamumo rizikai reikia atkreipti dėmesį į tokius ligos požymius :
Nemalonaus kvapo, gelsvai žalios, putotos konsistencijos išskyros;
Paraudimas lytinių organų srityje;
Išorinių lytinių organų niežulys ;
Dažnas šlapinimasis;
Privačioje medicinos įstaigoje „Santaura“ profesionalūs gydytojai dermatovenerologai, išsaugodami Jūsų anonimiškumą, atliks efektyvų ir greitą ir neskausmingą trichomonozės tyrimą, imdami mėginį iš makšties ar šlaplės.

Urogenitalinės chlamidiozės tyrimas

Lytinių organų uždegimas plintantis lytiniu būdu ir pažeidžiantis šlapimo takus, lytinius organus, tiesiąją žarną, gerklės bei akių gleivines. Ši liga yra linkusi kartotis bei sukelti nevaisingumą, potencijos sutrikimus. Atkreipiant dėmesį į tokius galimus pažeidimus svarbu užkirsti kelią ligos vystymuisi ir laiku diagnozuoti ligą. Reikėtų atkreipti dėmesį į tokius simptomus, indikuojančius chlamidiozę :
Išskyros iš šlaplės ar makšties, tačiau pasireiškiančios negausiai ;
Pūlingos ar gleivių konsistencijos išskyros iš makšties;
Deginantis jausmas šlapinantis ;
Perštėjimas išorinių lytinių organų srityje ;
Kraujavimas taro mėnesinių ciklo ;
Kraujavimas po lytinių santykių.
Klinikoje „Santaura“ šios ligos diagnozė bus atlikta greitai ir anonimiškai paimant mėginį iš reikiamos ligai nustatyti terpės : šlaplės, gimdos kaklelio, tiesiosios žarnos, akių, gerklės.

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rygos g. 3
Vilnius 05258 Vilnius 05258, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Darbo laikas Pirmadienis • 09:00 - 18:00 Antradienis • 09:00 - 18:00 Trečiadienis • 09:00 - 18:00 Ketvirtadienis • 09:00 - 18:00 Penktadienis • 09:00 - 18:00 Šeštadienis • Nedirba Sekmadienis • Nedirba