Šeimos gydytojo paslaugos GK Klinikoje

GK Klinika

GK Klinikoje Jūsų patogumui teikiamos nepertraukiamos šeimos gydytojo paslaugos ir konsultacijos tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Šeimos gydytojo paslaugos GK Klinikoje yra orientuotos į pagrindinių sveikatos problemų sprendimą ir konsultacijas, nukreipiant pacientus pas reikiamus gydytojus specialistus. Klinikoje registruotiems pacientams šeimos gydytojo paslaugos yra neapmokestinamos. GK Klinikoje visas šeimos gydytojo paslaugas ir Jums aktualias konsultacijas teikia ilgametę profesinę patirtį sukaupusi, nuolatinė tarptautinių konferencijų ir stažuočių dalyvė gydytoja Loreta Graževičiūtė.

Šeimos gydytojo paslaugos GK Klinikoje

  • Šeimos gydytojo konsultacija ir sveikatos patikra. GK Klinikoje dirbantys sveikatos priežiūros specialistai teikia Jums aktualias paslaugas, susijusias su pagrindinių sveikatos problemų sprendimu. Klinikoje teikiamos kokybiškos konsultacijos ir medicininės apžiūros tiek ligos atveju, tiek sveikatos profilaktikos tikslais.
  • Nedarbingumo pažymėjimų, atleidimo nuo mokslų, periodinių sveikatos patikrų pažymų išrašymas. Esant poreikiui, GK Klinikoje išrašomos medicininės sveikatos būklę įvertinančios pažymos, kurias periodiškai reikia pristatyti į mokyklas, darželius ir / ar kitas įstaigas.  Ligos atveju šeimos gydytojas taip pat teikia Jums paslaugas, susijusias su nedarbingumo ar atleidimo nuo mokslų pažymų išrašymu.
  • Siuntimų pas antrinio lygio specialistus išrašymas . Individualios konsultacijos metu šeimos gydytojas išklauso Jūsų nusiskundimus ir poreikius, įvertina sveikatos būklę ir, esant poreikiui, išrašo siuntimus pas antrinio lygio gydytojus specialistus.
  • Tyrimų plano sudarymas. Siekiant tikslaus sveikatos problemų diagnozavimo ir ligų prevencijos, šeimos gydytojas sudaro Jums aktualų tyrimų planą ir išrašo siuntimus reikiamiems tyrimams atlikti.
  • Prevencinės programos. GK Klinika vykdo šias prevencines sveikatos priežiūros programas: gimdos kaklelio piktybinių navikų prevencijos programa, krūties vėžio programa, storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa, širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos priemonių programa. Daugiau informacijos apie Jums aktualias prevencines programas teikia GK Klinikoje dirbantis šeimos gydytojas ir kiti sveikatos priežiūros specialistai.

Domina šeimos gydytojo paslaugos GK Klinikoje, Vilniuje?

Registruokitės dabar pat ir pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai GK Klinikos specialistams, išsiųsdami šią formą. Klinikos darbuotojai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie šeimos gydytojo paslaugas GK Klinikoje Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad šeimos medicinai renkatės GK Kliniką Vilniuje!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gedimino pr. 14
Vilnius 01103 Vilnius 01103, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
GK Klinika darbo laikas Pirmadienis • 08:00 - 20:00 Antradienis • 08:00 - 20:00 Trečiadienis • 08:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 08:00 - 20:00 Penktadienis • 08:00 - 20:00 Šeštadienis • 09:00 - 15:00 Sekmadienis • Nedirba