PRP procedūros Estetus klinikoje Vilniuje

Estetus lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika

Tai naujosios kartos neintervencinės procedūros, taikomos įvairių odos problemų sprendimui, randų šalinimui, odos atjauninimui bei plaukų slinkimo stabdymui. PRP procedūros Estetus klinikoje Vilniuje yra visiškai natūralus būdas be chirurginių intervencijų ar cheminių preparatų išspręsti Jus varginančias odos ar plaukų slinkimo problemas. Plazmoliftingas grįstas Jūsų organizmui naudingos, trombocitais praturtintos plazmos gydymu. PRP procedūras Estetus klinikoje atlieka profesionalūs, ilgametę patirtį sukaupę sveikatos ir grožio specialistai.

PRP procedūrų Estetus Vilniuje kainos

  • PRP procedūra – veidui. Kaina nuo 275 €. Plazmoliftingo procedūra veidui taikoma, siekiant atjauninti veido odą, išlyginti raukšleles, pašalinti aknės žymes ar randus. Procedūros metu naudojami Jūsų kraujo kūneliai, todėl galite būti užtikrinti, kad nesusidursite su alerginėmis ar autoimuninėmis reakcijomis.
  • PRP procedūra su hialurono rūgštimi – veidui. Kaina nuo 375 €. Tai plazmoliftingo procedūra, kurios poveikis sustiprinamas naudojant hialurono rūgštį. Kad nejaustumėte diskomforto, prieš procedūrą Jūsų oda padengiama anestetiniu kremu, o pirmaisiais procedūros rezultatais galite džiaugtis iškart po procedūros. 
  • PRP procedūra – veidui ir kaklui. Kaina 460 €. Ši procedūra leidžia sumažinti alergines odos reakcijas, lygina odą, gydo randus po aknės, operacijų, traumų. PRP procedūra veidui yra neskausminga ir visiškai natūrali. Priklausomai nuo individualių Jūsų poreikių, procedūra trunka apie 30-60 minučių.
  • PRP procedūra – plaukų slinkimui stabdyti (gydyti). Kaina nuo 260 €. Tai itin efektyvi priemonė, leidžianti efektyviai sustabdyti plaukų slinkimą, o tam tikrais atvejais net išgydyti nuplikimą. Plazmoliftingo procedūros metu naudojamuose trombocituose yra vadinamų augimo faktorių, suaktyvinančių ir atjauninančių ląsteles, skatinančių kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydančių pažeistas kraujagysles bei audinius. 

Reikalingos PRP procedūros Estetus klinikoje Vilniuje?

Registruotis ir tiesiogiai susisiekti su klinikos specialistais galite užpildę šią formą. Estetus klinikos specialistai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie PRP terapijos procedūras klinikoje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad renkatės PRP procedūras Estetus klinikoje Vilniuje!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pamėnkalnio g. 25
Vilnius 01113 Vilnius 01113, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Estetus klinikos Vilniuje darbo laikas Pirmadienis • 09:00 - 19:00 Antradienis • 09:00 - 19:00 Trečiadienis • 09:00 - 19:00 Ketvirtadienis • 09:00 - 19:00 Penktadienis • 09:00 - 19:00 Šeštadienis • 10:00 - 14:00 Sekmadienis • Nedirba