Plaukų ligų diagnostika ir gydymas GK Klinikoje

GK Klinika

Plaukų ligos, plaukų senėjimas, plaukų slinkimas ir retėjimas – varginančios ir neretai pasitaikančios problemos, efektyviai ir pažangiai sprendžiamos GK Klinikoje veikiančioje plaukų ligų studijoje. Kompleksiškai taikoma plaukų ligų diagnostika ir gydymas GK Klinikoje, nustatoma tiksli plaukų slinkimo ir plikimo priežastis. Ilgametę patirtį sukaupę GK Klinikos specialistai sudaro individualų, Jūsų poreikius atitinkantį plaukų ligų gydymo planą. Klinikoje teikiamos šios plaukų ligų gydymo priemonės: PRP procedūra plaukų slinkimui ir retėjimui gydyti, mezoterapija, taikoma plaukų slinkimui ir retėjimui gydyti, plaukų persodinimas mikro-transplantacijos metodu ir kitos Jums aktualios plaukų gydymo paslaugos.

Plaukų ligų diagnostikos ir gydymo GK Klinikoje kainos

  • Gydytojo trichologo konsultacija. Kaina 60 €. Gydytojas trichologas – tai aukštos kvalifikacijos gydytojas dermatologas, besispecializuojantis plaukų ligų ir plaukų slinkimo srityje. Individualios konsultacijos metu specialistas išklausys Jūsų poreikius, atliks apžiūrą, sudarys plaukų ligų tyrimo ir gydymo planą. 
  • Trichoskopija – plaukų svogūnėlių dermatoskopinis tyrimas. Kaina 15 €. Tai pažangus plaukų svogūnėlių tyrimo būdas, kurio metu  apjungiamos trichogramų ir mikrostruktūrinės analizės technikos. Trichoskopija leidžia itin tiksliai nustatyti galvos odos pakitimus, plaukų pažeidimus ir plaukų ligas. 
  • Trichograma (plaukų svogūnėlių mikroskopinis ištyrimas). Kaina 45 €. Tai itin kruopštus mikroskopinis plaukų svogūnėlių ištyrimas, kai iš dviejų galvos vietų – pažeistų plaukų srities ir sveikos plaukų srities – išraunama po 50 – 100 plaukų. Išrautų plaukų svogūnėliai analizuojami mikroskopu ir palyginami abiejų sričių rezultatai.
  • TRICHOSCAN – Plaukų svogūnėlių kompiuterizuotas ištyrimas. Kaina 60 €. Atliekant šį tyrimą nedideliame (~1 cm) ir plika akimi nepastebimame odos plote plaukai patrumpinami. Speciali medicininė programa automatiškai nustato plaukų skaičių, jų tankį, įvertina plaukų augimo fazes (procentais). Tyrimo rezultatus, komentuojant gydytojui, Jūs galite matyti kompiuterio ekrane. 
  • Plaukų slinkimo / retėjimo gydymas – PRP procedūra. Kaina 200 €. Tai pažangi ir efektyvi procedūra rekomenduojama pacientams, susiduriantiems su stipriu plaukų slinkimu, plaukų retėjimu ir plikimo procesais. PRP procedūra yra autologinė: aktyviosios medžiagos gaunamos iš Jūsų organizmo. Plaukų slinkimo / retėjimo gydymas PRP būdu leidžia pasiekti ilgalaikių rezultatų ir puikiai tinka plaukų slinkimo prevencijai. 
  • Plaukų slinkimo / retėjimo gydymas – Mezoterapijos procedūra. Kaina 100 €. Tai plaukų slinkimo ir retėjimo gydymo metodas, kai į odą, esančią šalia plaukų svogūnėlių,  švirkščiami biologiškai aktyvūs ir itin veiksmingi preparatai. Mezoterapija prailgina plaukų augimo ir vystymosi ciklą, sumažina ir pristabdo plaukų slinkimą ir plikimo procesus. 
  • Plaukų persodinimas mikro-transplantacijos metodu. Tai vietinėje nejautroje atliekama operacija, kurios trukmė priklauso nuo individualios transplantacijos apimties ir Jūsų poreikių. Operacijos metu į nuplikusią vietą transplantuojami šimtai mikro-transplantų. Maždaug per 6 savaites po operacijos persodinti plaukai iškrenta, o nauji pastovūs ir sveiki plaukai išauga per 3 mėnesius. 

Reikalinga plaukų ligų diagnostika ir gydymas GK Klinikoje Vilniuje?

Registruokitės dabar pat ir pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai GK Klinikos specialistams, išsiųsdami šią formą. Klinikos darbuotojai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie plaukų ligas, jų diagnostiką ir gydymą Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad Jus domina plaukų ligų diagnostika ir gydymas GK Klinikoje Vilniuje!

 

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gedimino pr. 14
Vilnius 01103 Vilnius 01103, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
GK Klinika darbo laikas Pirmadienis • 08:00 - 20:00 Antradienis • 08:00 - 20:00 Trečiadienis • 08:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 08:00 - 20:00 Penktadienis • 08:00 - 20:00 Šeštadienis • 09:00 - 15:00 Sekmadienis • Nedirba