Papilomų šalinimas

Miesto Medicinos Centras

Papilomų šalinimas

Papilomos (minkštosios fibromos ) yra nepiktybiniai fibroepiteliniai polipai. Jų atsiradimo priežastis nėra žinoma. Manoma, kad svarbūs atsiradimui faktoriai yra odos trintis su rūbais, viršsvoris. Papilomos atsiranda tiek vyrams, tiek moterims, dažniau vyresniame amžiuje akių vokų srityje, aplink kaklą, po krūtimis, pažastyse, kirkšnių odoje. Paprastai tai yra mažos 2-5 mm dydžio, turinčios „kojytę“ kūno arba rudos spalvos išaugėlės. Papilomos paprastai nesukelia jokio jutimų, kartais jas gali niežėti.

Papilomos nėra pavojingos, tačiau žmonės jaučia diskomfortą, nes jas gali traumuoti užkabindami drabužiais, jų gali savaime daugėti, todėl darinius rekomenduojama šalinti elektrokoaguliatoriumi. Prieš atliekant darinių šalinimą oda su papiloma nudezinfekuojama, esant poreikiui nuskausminama lidokaino injekcija, todėl pati šalinimo procedūra yra neskausminga. Poprocedūrinis laikotarpis taip pat neskausmingas, nereikalauja iš paciento jokios ypatingos priežiūros, nesutrikdo tolimesnio pacientų darbingumo, iš karto po procedūros galima toliau dirbti.

Papilomų šalinimas | Gydytoja dermatologė | Edita Naruševičiūtė-Skripkienė

Papilomų, karpų, keratomų, moliuskų ir kitų gėrybinių odos darinių šalinimas

elektrokoaguliatoriumi iki 3 vienetų | kaina 10.00 €

Kiekvieno papildomo odos darinio šalinimo elektrokoaguliatoriumi, šalinant daugiau nei 3 vienetus | kaina 2.00 €

 

Norite užsiregistuori, turite klausimų? Išsiųskite šią užklausą tiesiogiai Miesto Medicinos Centrui. Medicinos centro komanda susisieks su Jumis netrukus. Dėkojame, kad domitės dermatologės paslaugomis!

 

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aušros Vartų gatvė 27
Vilnius 02100 Vilniaus apskr. LT
Gauti važiavimo nuorodas
Darbo laikas I - V | 8:00 -20:00