Odos darinių ištyrimas

Miesto Medicinos Centras

Odos darinių ištyrimas | kainos

 

Norint užkirsti kelią rimtoms odos ligoms, Miesto Medicinos Centras rekomenduoja pasitikrinti apgamus ir kitus odos darinius.

Licenzijuota odos ligų gydytoja, specialistė dermatologė | Edita Naruševičiūtė-Skripkienė odos darinius Jums patikrins dermatoskopu.

Dermatoskopija – tai visiškai neskausmingas ir labai informatyvus metodas, tyrimo metu nejausite jokio diskomforto. Prieš tyrimą nereikia specialaus pasiruošimo, tyrimui nėra jokių amžiaus ar sveikatos būklės apribojimų.

Priklausomai nuo odos darinių kiekio, pats tyrimas užtruks 10-15 min. Gydytoja dermatologė įvertins bendrą odos būklę, taip pat ar Jūsų turimi apgamai yra nepakitę, ar nematyti suvėžėjimo požymių. Bus suteikta išsami konsultacija ir dėl kitų odos darinių.

 

Odos darinių ištyrimas dermatoskopu | kaina 10.00 €

Odos, nagų ir plaukų mikroskopinis tyrimas  grybams nustatyti (paėmimas ir ištyrimas) | kaina 4.00 €

Patologinės medžiagos ar išskyrų pasėlio tyrimas – bakterijų augimo nustatymas, indentifikavimas ir antibiotikograma (paėmimas ir ištyrimas) | kaina 4.00 € – 36.00 €

Norite išsitirti odos darinius? Rašykite tiesiogiai Miesto Medicinos Centrui. Medicinos centro komanda susisieks su Jumis netrukus. Dėkojame, kad domitės dermatologo paslaugomis!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aušros Vartų g. 27
Vilnius 02100 Vilnius 02100, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Darbo laikas I - V | 8:00 -20:00