Odos atjauninimas frakciniu co2 lazeriu Estetus klinikoje Kaune

Estetus lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika

Tai Estetus klinikos teikiamų paslaugų grupė, kurios tikslas – be chirurginių intervencijų, plastinių operacijų ir cheminių injekcijų atjauninti, sustangrinti ir išlyginti Jūsų odą. Odos atjauninimas frakciniu co2 lazeriu Estetus klinikoje Kaune pelnė platų lankytojų pripažinimą, nes leidžia greitai ir neskausmingai pašalinti Jus varginančias odos problemas: išlyginti raukšles, paslėpti pigmetines dėmes ir randelius, atstatyti „pakritusius“ skruostus, efektyviai pašviesinti paakius. Frakcinio lazerio procedūros garantuoja ilgalaikį skaisčios, stangrios ir gaivios odos rezultatą.

Odos atjauninimo frakciniu co2 lazeriu kainos

  • Viso veido atjauninimas frakciniu co2 lazeriu. Kaina nuo 520 €. Frakcinis odos atjauninimas co2 lazeriu yra 60 – 90 minučių trunkanti, neskausminga procedūra. Procedūros metu Jūsų oda „nujautrinama“ anestetiniu kremu, po procedūros vėsinama šaldant. Procedūra sugrąžins ne tik estetišką odos išvaizdą, bet paskatins natūralius odos atsinaujinimo procesus.
  • Kaktos atjauninimas frakciniu co2 lazeriu. Kaina nuo 290 €. Tai lazerinė procedūra, kurios metu koreguojama Jūsų kaktos oda: sumažinamos giliosios raukšlės, išlyginamos smulkiosios raukšlės, panaikinamos pigmentinės dėmės, spuogų ar traumų palikti randeliai. Pirmosios procedūros poveikis išryškėja per pirmąjį mėnesį, esant poreikiui, procedūrą galima kartoti.
  • Kaklo atjauninimas frakciniu co2 lazeriu. Kaina nuo 435 €. Kaklo odos korekcija frakciniu co2 lazeriu išlygina ir sustangrina Jūsų kaklo odą, pakelia „sukritusias“, elastingumą praradusias odos vietas ir užtikrina ilgalaikį odos atjauninimo efektą. Pirmą parą po procedūros oda gali atrodyti kaip stipriai nudegusi saulėje, šiuo laikotarpiu negalima odos šlapinti vandeniu.
  • Dekolte atjauninimas frakciniu co2 lazeriu. Kaina nuo 495 €. Tai dekoltė srities odą koreguojanti procedūra, sustangrinanti, išlyginanti šios srities odą, panaikinanti dekoltė srities randelius ir pigmentines dėmes. Po procedūros būtina gausiai drėkinti odą: tepti ją drėkinamuoju kremu su apsauga nuo UV saulės spindulių, pasižyminčiu ne mažiau kaip 30 SPF.
  • Viso veido, kaklo ir dekolte atjauninimas frakciniu co2 lazeriu. Kaina 1245 €. Odos atjauninimas frakciniu lazeriu skatina natūralią elastino ir kolageno gamybą Jūsų odoje. Tai garantuoja ne tik akivaizdžiai matomą odos atjauninimo efektą, bet ir užkerta kelią naujų raukšlių susidarymui, neleidžia odai prarasti stangrumo ir elastingumo.

Domina odos atjauninimas frakciniu co2 lazeriu Estetus klinikoje Kaune?

Registruotis ir tiesiogiai susisiekti su klinikos specialistais galite užpildę šią formą. Specialistai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie odos atjauninimo frakciniu co2 lazeriu procedūras.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad Jus domina odos atjauninimas frakciniu co2 lazeriu Estetus klinikoje Kaune!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tvirtovės al. 18
Kaunas 50169 Kaunas 50169, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Estetus klinikos Kaune darbo laikas Pirmadienis • 09:00 - 19:00 Antradienis • 09:00 - 19:00 Trečiadienis • 09:00 - 19:00 Ketvirtadienis • 09:00 - 19:00 Penktadienis • 09:00 - 19:00 Šeštadienis • 10:00 - 14:00 Sekmadienis • Nedirba