Medicininė pažyma vairuotojams

Miesto Medicinos Centras

Medicininė pažyma vairuotojams | kaina 17.00 €

Dėl vairuotojo sveikatos pažymos galima registruotis žemiau užpildžius formą  arba telefonu.

Vairuotojo sveikatos pažymai išduoti yra privaloma psichiatro/ narkologo pažyma.

Šią pažymą į sveikatos tikrinimą galite atsinešti patys arba ją užsakyti galime mes. Tai papildomai kainuos apie 10 eurų.

Jei pageidaujate, kad pažymą užsakytumėme mes, turite pasirašyti sutikimą, kuriuo leidžiate mums kreiptis Jūsų vardu į kitas gydymo įstaigas. Tai padaryti galite atvykę į Miesto Medicinos Centrą arba sutikimo formą galime Jums atsiųsti elektroniniu paštu.

Psichiatro/ narkologo pažymą gausime per 10 darbo dienų ir iš karto galėsime Jus registruoti vizitui pas šeimos gydytoją, kuris esant reikalui nukreips pas kitus specialistus.

SVARBU:

  • Miesto Medicinos Centras teikia vairuotojų sveikatos patikrinimo paslaugą tik A1, A2, A, B, B1, BE kategorijų vairuotojams.
  • Jei Jums virš 50 metų, į sveikatos patikrinimą turite atsinešti išrašą iš asmens sveikatos istorijos ( Forma Nr. 027/a).
  • Pažymos vairuotojui išdavimas nėra garantuojamas kreipimosi metu, kol neturėsime visų reikalingų specialistų išvadų ir tyrimų rezultatų.

Rergistruokitės vairuotojo sveikatos patikrinimui, užpildykite ir išsiųskite šią užklausą tiesiogiai Miesto Medicinos Centrui. Medicinos centro komanda susisieks su Jumis netrukus. Dėkojame, kad domitės medicinine pažyma vairuotojams!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aušros Vartų gatvė 27
Vilnius 02100 Vilniaus apskr. LT
Gauti važiavimo nuorodas
Darbo laikas I - V | 8:00 -20:00