Masažai ir kūno modeliavimas GK Klinikoje

GK Klinika

Kūno kontūrų modeliavimas ir kūno formų korekcija – GK Klinikos lankytojų pamėgtos ir pripažintos procedūros, leidžiančios neinvaziniais būdais patobulinti Jūsų kūno linijas. Masažai ir kūno modeliavimas GK Klinikoje apima celiulito gydymą ir prevenciją, probleminių kūno vietų korekciją, kūno atpalaidavimo ir kitas Jums aktualias procedūras. GK Klinikoje rasite platų pasirinkimą įvairių rūšių masažų, atsipalaiduoti galėsite akmenų terapijos metu, pašalinti celiulitą ir nereikalingus riebalus padės VelaShape II™ ir LipoCryo®. Kvalifikuoti ir patyrę klinikos specialistai suteiks konsultacijas ir rekomendacijas, leidžiančias pasiekti maksimalius kūno modeliavimo rezultatus.

Masažų ir kūno modeliavimo procedūrų GK Klinikoje kainos

 • Konsultacija. Kaina 45 €. Siekiant Jūsų poreikius išpildančio kūno modeliavimo efekto,  konsultacijos metu išklausomi Jūsų norai ir poreikiai, įvertinama kūno būklė, sudaromas reikiamų procedūrų planas. 
 • VelaShape II. Kaina nuo 180 – 250 €. Tai ELOS™ (dvipolio radiodažnio, infraraudonųjų spindulių) procedūra, kurios metu šiluma nukreipiama į riebalinį probleminių figūros sričių audinį. VelaShape II ™  – tai sertifikuotas nechirurginis medicinos prietaisas, skirtas kūno apimčių mažinimui. Procedūros metu jausite malonią šilumą, o pastebimais rezultatais galėsite džiaugtis jau po pirmųjų procedūrų.
 • LipoCryo (1 sritis). Kaina nuo 580 €. Tai pažangi, neinvazinė riebalų tirpinimo šalčiu procedūra. LipoCryo technologija tiksliai ir efektyviai pašalina riebalų ląsteles ir jų perteklių, nepažeisdama odos ir aplinkinių audinių. Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir probleminių zonų, procedūra trunka 25 – 30 minutes, o vieno vizito metu Jūs galite koreguoti net kelias problemines kūno vietas.
 • Klasikinis masažas. Kaina 60 €. Tai efektyvi raumenų atpalaidavimo, sąnarių, sausgyslių ir raumenų stiprinimo procedūra. Klasikinis masažas pasižymi kompleksiniu poveikiu Jūsų organizmui: jis nuskausmina ir tonizuoja, padeda atsipalaiduoti ir atsistatyti organizmo darbingumą.
 • Manualinis limfodrenažinis masažas. Kaina 60 €. Limfodrenažinis masažas veikia organizmo limfotaką, šalina įvairiuose audiniuose susikaupusius skysčius, stiprina imuninę sistemą, o kartu valo organizmą nuo šlakų ir toksinų. Limfodrenažinio masažo kursas sudaromas individualiai pagal Jūsų poreikius ir yra taikomas ne tik kūno formų tobulinimui, bet ir pooperaciniu laikotarpiu.
 • SPA masažas. Kaina 60 €. Tai kompleksinė masažo sistema, kuri leidžia pasiekti estetinės kūno korekcijos ir psichoemocinės būklės harmonizavimo tikslus. SPA masažo metu ne tik koreguojamos ir tobulinamos kūno formos, tačiau kartu efektyviai pašalinama įtampa ir stresas. 
 • Gilus raumenų anticeliulitinis masažas. Kaina 60 €. Tai korekcinio masažo rūšis, taikoma siekiant sumažinti kūno apimtis ir celiulitą, atkurti odos elastingumą ir lygumą. Gydymo kursas sudaromas individualiai pagal Jūsų poreikius ir kūno būklę, o rezultatai jaučiami jau po pirmųjų procedūrų.
 • Aromamasažas. Kaina 60 €. Tai maloni ir kvapni procedūra, kurios metu klasikinis masažas praturtinamas eterinių aliejų poveikiu. Priklausomai nuo Jūsų norų ir poreikių, parenkamas Jums tinkamiausias eterinis aliejus. Aromamasažo kursą rekomenduojama kartoti du kartus per metus. 
 • Relaksacinis masažas. Kaina 60 €. Tai masažas, kuriame vyrauja glostymo ir trynimo būdai, leidžiantys pasiekti visišką kūno atsipalaidavimą. Relaksacinio masažo metu pasiekiamas itin gilus kūno atpalaidavimas. Procedūros metu masažuojamas visas kūnas, o masažas praturtinamas eteriniais aliejais. 
 • Talasoterapija (kūno pylingas). Kaina 50 €. Tai procedūra, kurios metu gerinama kraujotaka ir mikrocirkuliacija, mažinami patinimai, tonizuojama oda. Talasoterapija taip pat veiksmingai mažina riebalines atsargas bei teigiamai veikia Jūsų odą – drėgmės kiekis odoje subalansuojamas, oda darosi minkštesnė ir lygesnė.
 • JAPONIŠKAS masažas (taškinis masažas su manualine terapija). Kaina 60 €. Tai pagal SAIONJI MASAYUKI techniką atliekamas taškinio ir manualinio masažo derinys. Procedūra atliekama per drabužius, gulint ant žemės. Procedūros trukmė – 45 minutės, per kurias masažuojamas visas kūnas, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai, atliekama sąnarių korekcija.
 • Sportinis masažas. Kaina 60 €. Tai masažo technika, kai, masažuojant visą kūną, naudojami specialūs šildantys tepalai. Sportinis masažas atpalaiduoja raumenis, tonizuoja organizmą ir gerina darbingumą. 
 • Presoterapija – kompiuterizuotas presomasažas. Tai anticeliulitinė procedūra, efektyviai stimuliuojanti limfinę sistemą: suspaustas oras procedūros metu, paduodamas per specialias manžetes nustatytu spaudimu. Elastingos manžetės veikia odą ir kūno raumenis, giliąsias kraujagysles ir limfagysles, todėl po procedūrų jaučiamas malonus kūno lengvumas, oda darosi stangresnė ir lygesnė, atsikratoma celiulito.
 • Akmenų terapija. Tai nuo 45 min. iki 1,5 valandos trunkanti procedūra, kurios metu kūnas masažuojamas ne tik rankomis, bet ir akmenimis, naudojant 54 skirtingo skersmens akmenis. Akmenų terapija taikoma imuninės sistemos stiprinimui, kraujotakos suaktyvinimui, organizmo valymui, skausmų ir nervinės įtampos mažinimui bei kitiems organizmo subalansavimui reikšmingiems tikslams pasiekti.

Domina masažai ir kūno modeliavimas GK Klinikoje Vilniuje?

Registruokitės dabar pat ir pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai GK Klinikos specialistams, išsiųsdami šią formą. Klinikos darbuotojai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie kūno modeliavimo procedūras ir masažus Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad Jus domina masažai ir kūno modeliavimas GK Klinikoje Vilniuje!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gedimino pr. 14
Vilnius 01103 Vilnius 01103, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
GK Klinika darbo laikas Pirmadienis • 08:00 - 20:00 Antradienis • 08:00 - 20:00 Trečiadienis • 08:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 08:00 - 20:00 Penktadienis • 08:00 - 20:00 Šeštadienis • 09:00 - 15:00 Sekmadienis • Nedirba