Lyties organų plastinės operacijos GK Klinikoje

GK Klinika

Jūsų patogumui atliekamos pažangios ir klientų itin vertinamos lyties organų plastinės operacijos GK Klinikoje . Plastines operacijas atlieka aukščiausios kvalifikacijos plastikos chirurgė Gytė Grigonytė – Babajan. Sukaupus ilgametę profesinę patirtį, operacijų metu taikoma pažangi šiuolaikinės chirurgijos technika ir metodika. GK Klinikoje dažniausiai atliekamos šios lyties organų plastinės operacijos: lytinių lūpų sumažinimas moterims ir varpos pailginimas vyrams. Klinikos kolektyvas orientuojasi į individualius kiekvieno kliento poreikius, konfidencialumą ir jaukią procedūrų aplinką.

Lyties organų plastinių operacijų GK Klinikoje kainos

  • Plastikos chirurgo konsultacija dėl lyties organų operacijų. Kaina 100 €. Individualios konsultacijos metu kvalifikuotas plastikos chirurgas atidžiai išklausys Jūsų poreikius, įvertins Jūsų norimą rezultatą, o kartu parinks tinkamiausius chirurginius metodus ir technikas, leidžiančius pasiekti geriausią efektą bei nuosekliai supažindins su operacijos eiga, privalumais ir trūkumais.
  • Lytinių lūpų sumažinimas. Kaina nuo 1200 – 1800 €. Tai plastinė operacija, leidžianti keisti lytinių lūpų dydį ir atlikti jų formos korekcijas. Procedūra atliekama, įvertinus fiziologines galimybes ir Jūsų norus bei poreikius. Per operaciją pašalinamas lytinių lūpų perteklius arba iš naujo suformuojamos norimo dydžio mažosios lytinės lūpos. Operacijos trukmė – valanda, o pooperaciniai reiškiniai – audinių tinimas ir maudimas – laikosi keletą dienų.
  • Varpos pailginimas. Kaina nuo 2300 – 2900 €. Tai plastinė operacija, kurios metu varpa prailginama iki 2,5-3,5 centimetrų. Varpos pailginimo procedūra užtrunka apie valandą: varpos šaknis varpos akytkūnių tvirtinimosi prie gaktikaulio vietoje tarsi išlaisvinama iš odos, taip suformuojant siekiamą rezultatą. Operacijos randelis kruopščiai paslepiamas, todėl yra praktiškai nematomas.

Domina lyties organų plastinės operacijos GK Klinikoje Vilniuje?

Registruokitės dabar pat ir pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai GK Klinikos specialistams, išsiųsdami šią formą. Klinikos darbuotojai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie atliekamas lyties organų plastines operacijas Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad lyties organų plastinei rekonsrtukcijai renkatės GK Kliniką, Vilniuje!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gedimino prospektas 14
Vilnius 01103 Vilniaus apskr. LT
Gauti važiavimo nuorodas
GK Klinika darbo laikas Pirmadienis • 08:00 - 20:00 Antradienis • 08:00 - 20:00 Trečiadienis • 08:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 08:00 - 20:00 Penktadienis • 08:00 - 20:00 Šeštadienis • 09:00 - 15:00 Sekmadienis • Nedirba