Krūtų Didinimas Implantais

Tautrimo Aštrausko Klinika

Krūtų didinimas implantais (krūtų augmentacija) yra viena dažniausiai atliekamų plastinės chirurgijos procedūrų. Krūtų formą, dydį ir išvaizdą lemia daugybė faktorių, svarbiausi iš jų – amžius, paveldėjimas, svorio pokyčiai, nėštumas, saulės poveikis, fizinis aktyvumas, įgimtos ligos. Moterys, nepatenkintos savo krūtų dydžiu, forma ar išvaizda, gali kreiptis į plastikos chirurgą ir pasirinkti krūtų didinimą implantais.

Krūtų didinimo operacija

Operacijos metu pasirinkto dydžio, formos ir tekstūros implantas įdedamas į chirurgo suformuotą “kišenę” krūties audinyje. Tinkamas implantas gali padidinti krūties tūrį, suteikti pageidaujamą formą, grąžinti krūčiai stangrumą. Svarbu paminėti, kad ryškesnio krūtų pasmukimo vien implantais koreguoti nepavyks, tam reikalinga ir kita procedūra – krūtų pakėlimas.

 Krūtų didinimas implantais gali būti atliekamas įvairiais būdais. Kokį būdą pasirinkti, priklauso nuo pacientės pageidavimo ir plastikos chirurgo rekomendacijų konsultacijos metu. Reikėtų žinoti, kad implantą galima dėti per pjūvį pažastyje, per pjūvį po krūtimi ar pjūvį areoloje (apie spenelį). Taip pat galima pasirinkti, ar implantas bus po liauka (tarp pieno liaukos ir krūtinės raumenų), ar po raumeniu (visiškai ar iš dalies po krūtinės raumenimis, prieš kaulinę krūtinės sieną).
krutu_didinimas_pjuvio_vietos
Galimos pjūvių vietos
krutu_implanto_kisene_po_liauka
Po liauka
krutu_implanto_kisene_po_fascija
Po fascija
krutu_implanto_kisene_po_raumeniu
Po raumeniu
Krūtų didinimo operacinė rizika
Kaip ir kiekviena intervencija, krūtų didinimas gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, laikinas patinimas, paburkimas, diskomfortas, spenelio jautrumo sumažėjimas ar išnykimas. Rečiau pasitaiko užsitęsęs kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija. Kitas galimas komplikacijas ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją. Tautrimo Aštrausko klinikoje naudojami amerikietiški Allergan (Natrelle) ir vokiški Polytech gamintojų krūtų implantai.
Krūtų didinimo pooperacinis laikotarpis
Įprastai į darbą pacientės sugrįžta po savaitės, fizinio aktyvumo ribojimų reikėtų laikytis apie mėnesį.
Šios procedūros rezultatas yra ilgai išliekantis, tačiau tai nesustabdo įprastų su amžiumi susijusių pokyčių krūtyje, todėl ir po operacijos gali keistis krūtų forma, odos elastingumas, apimtis.

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Č. Sasnausko gatvė 19
Kaunas 44149 Kauno apskr. LT
Gauti važiavimo nuorodas
Pirmadienis - Penktadienis | 9:00 - 18:00