Kontraceptinis implantas + įvedimas

Miesto Medicinos Centras

Kontraceptinis implantas ir įvedimas po oda | kaina  165 €

Į kainą įskaičiuota įvedimo procedūra ir kontraceptinis implantas.

Kontraceptinis implantas yra skirtas vaisingo amžiaus moterims ilgalaikei 3 metų apsaugai nuo nepageidaujamo nėštumo. Ši kontracepcijos priemonė yra maža, minkšta, lanksti, plastikinė, organizme netirpi 4 cm ilgio ir 2 mm skersmens lazdelė, kuri organizme palaipsniui išskiria veikliąją medžiagą.
Implantą įvesti ir pašalinti gali tik specialiai apmokytas ir sertifikuotas gydytojas. Įvedimo procedūra atliekama vietiškai nuskausminus ir vidutiniškai trunka mažiau nei 1 minutę. Vos tik implantas yra įvedamas po oda žasto vidinėje dalyje, jis pradeda saugoti nuo nėštumo, išskirdamas mažą dozę progestino ­– vieno iš hormonų, esančių kontraceptinėse tabletėse. Skirtingai nuo sudėtinių kontraceptinių tablečių, implantas tinka moterims, negalinčioms arba nenorinčioms vartoti estrogenų, o taip pat žindančioms moterims.
Nešiojant implantą nereikia kasdien prisiminti išgerti tabletę. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl ši kontraceptinė priemonė yra labai patikimas apsaugos nuo nėštumo metodas, kurios veiksmingumas didesnis nei 99 %.
Įvedus implantą menstruacijų kraujavimo pobūdis gali pakisti. Skausmingos mėnesinės gali palengvėti. Trečiųjų metų pabaigoje gydytojas privalo pašalinti implantą arba pakeisti jį nauju.
Jei norėsite pastoti dar nepasibaigus 3 metų laikotarpiui, reikia išimti implantą ir praktiškai iš karto įvyksta ovuliacija, nuo tada galima pastoti jau pirmo mėnesio bėgyje po išėmimo.

Papildomos informacijos apie kontraceptinį implantą suteiks bei į Jums iškilusius klausimus atsakys „Miesto medicinos centro“ gyd. akušerė-ginekologė Aušra Skrebienė.

Gydytojo akušerio-ginekologo konsultacija
Aušra Skrebienė | Gyd. Akušerė-ginekologė

2002 m. baigė Vilniaus univeriteto MF. Nuo 2010 m. dirbo Vilniaus m. universitetinėje ligoninėje, Šnipiškių medicinos centre, VšĮ Šeškinės p-koje.“Miesto medicinos centre“ dirba nuo 2015 m. Lietuvos akušerių-ginekologų draugijos narė.

 

Jei turite klausimų, užpildykite ir išsiųskite šią užklausą tiesiogiai Miesto Medicinos Centrui. Medicinos centro komanda susisieks su Jumis netrukus. Dėkojame, kad domitės gydytojos paslaugomis!

 

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aušros Vartų g. 27
Vilnius 02100 Vilnius 02100, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Darbo laikas | I-V 8.00 – 20.00