Kineziterapeuto Laimučio Girniaus Masažai Ir Mankštos

Kineziterapeutas Laimutis Girnius

Masažo terapija yra labai senas gydymo būdas, besivystantis ir šiandien. Tai puikus gydomasis, antistresinis metodas, kuriam nereikia jokių vaistų. Kineziterapeuto Laimučio Girniaus masažai ir mankštos gydo sprando, stuburo, raumenų, sąnarių skausmus, mažina antsvorį, atstato judesių laisvumą po traumų, insulto ar kitų susirgimų. Masažai ir mankšta gydo celiulitą, šalina raukšles ir strijas, stangrina odą, gerina kraujotaką. Trumpai sakant, masažas ir mankštos yra labai gera priemonė daugeliui sveikatos problemų spręsti.

Kineziterapeuto Laimučio Girniaus masažai ir mankštos

Pagrindinės žmonių problemos, su kuriomis kreipiasi į kineziterapeutą Laimutį Girnių dėl masažų ir mankštų tai osteochondrozė, stuburo išvaržos, slankstelių pasislinkimas arba jų blokai.

  • Kiekvienam klientui yra suteikiama individuali konsultacija, kurios metu išsiaiškinami poreikiai. Dirbama norint pagerinti darbingumą, padėti organizmui atsigauti po didelių fizinių krūvių, protinio įsitempimo.
  • Laimutis Girnius naudoja japonišką masažą. Pastebėta, kad kai kurie žmogaus kūno paviršiaus taškai turi funkcinį ryšį su įvairiais organais arba jų sistemomis. Taškinis masažas gali turėti skirtingus poveikius – dirginti, raminanti, nuskausminti, reguliuoti kraujospūdį. Šį masažą galima taikyti sergant įvairiomis ligomis. Padeda išsilaisvinti nuo streso, sumažinti nugaros skausmus, ortopedines problemas, artritą, miego sutrikimus, atsigauti po traumų ir daugybę kitų negalavimų.
  • Individuali mankšta – taikoma sudarius individualią programą, atsižvelgiant į poreikius ir sutrikimus, įvairių užsiėmimų, priemonių ir tempimo pratimų pagalbą.

Pasitelkus kineziterapeuto Laimučio Girniaus masažus ir mankštas bus atpalaiduoti raumenys, raiščiai ir  sausgyslės arba sutvirtinti ten, kur to reikia. Viskas pamažu bus grąžinama į normalią padėtį, kad galėtų tinkamai funkcionuoti.

Kineziterapeuto Laimučio masažų ir mankštų kainos

  • Suaugusiems skirto individualaus užsiėmimo su masažais ir mankštomis kaina – 30,00 €. Užsiėmimo trukmė 30 minučių. Efektas pasiekiamas ir aiškiai pastebimas jau po 2 -3 užsiėmimų. Rekomenduojamas 5 užsiėmimų kursas užtikrintam rezultatui pasiekti.
  • Suaugusiems skirto individualaus užsiėmimo su masažais ir mankštomis kaina – 20,00 €. Vaikams kaip ir suaugusiems  rekomenduojamas 5 užsiėmimų kursas.

Domina Laimučio Girniaus masažai ir mankštos?

Registruokitės dabar pat ir pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai specialistui Laimučiui, išsiųsdami šią formą. Kineziterapeutas netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie jo atliekamus masažus ir mankštas Utenoje bei Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad Jūs rūpinatės savo sveikata ir renkatės Laimučio masažus ir mankštas Utenoje ir Vilniuje!

Laimutis yra baigęs Lietuvos kūno kultūros institutą, stažavausi Osle (Norvegija) privačioje klinikoje, ne kartą Sankt Peterburge moksliniame tyriamajame vaikų ortopedijos , G.J. Turnerio vardo institute.

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

J. Basanavičiaus g. 27
Utena 28134 Utena 28134, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Kineziterapeuto Laimučio darbo laikas Pirmadienis • 16:00 - 20:00 Antradienis • 16:00 - 20:00 Trečiadienis • 16:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 16:00 - 20:00 Penktadienis • 16:00 - 20:00 Šeštadienis • 10:00 - 14:00 Sekmadienis • Nedirba