Inovacinės estetinės procedūros GK Klinikoje

GK Klinika

Inovacinės estetinės procedūros GK Klinikoje – tai šiuolaikinės dermatologijos ir medicininės kosmetologijos procedūros, leidžiančios sugrąžinti Jūsų odai sveiką ir estetišką išvaizdą. Šių procedūrų metu atstatomas odos tonusas ir elastingumas, vykdoma odos senėjimo prevencija. Inovacinės estetinės procedūros GK Klinikoje apima: korekcijas Happy LiftTM siūlais, Thermage procedūras, anti-senėjimo procedūras PRP autoląstelinėmis injekcijomis, butulino toksino injekcijas ir kitas Jums aktualias procedūras. Nepertraukiamas konsultacijas teikia ir Jūsų poreikius atitinkantį procedūrų planą GK Klinikoje sudaro kvalifikuoti, ilgametę medicininę patirtį sukaupę specialistai.

Inovacinių estetinių procedūrų kainos

 • Gydytojo konsultacija. Kaina 100 €. Siekiant ilgalaikių ir Jūsų poreikius maksimaliai išpildančių rezultatų, individualios konsultacijos metu išklausomi Jūsų poreikiai, atliekama kruopšti apžiūra, sudaromas inovacinių estetinių procedūrų planas. 
 • Veido korekcija Happy LiftTM siūlais. Kaina nuo 1000 – 3000 €. Tai itin modernus ir efektyvus, minimaliai invazinis veido korekcijos būdas, kai specialūs itin ploni siūlai yra įterpiami į tiksliai numatytas sritis, naudojant adatą per labai mažą pjūvį, paslepiamą po plaukų linija. Norint pasiekti kokybišką ir estetišką odos patempimo rezultatą, įprastai pakanka vienos veido korekcijos Happy LiftTM siūlais. Procedūros atlikimui taikoma vietinė nejautra, o procedūra trunka 30 – 90 minučių.
 • Anti-senėjimo PRP autoląstelinės injekcijos. Kaina nuo 350 €. Tai procedūra, kurios metu oda atjauninama ir sustabdomi odos senėjimo procesai. Prieš procedūrą iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, kraujas specialiai paruošiamas, iš jo išgaunant trombocitų koncentrato PRP injekciją. Norimi rezultatai pasiekiami po vienos procedūros, o, siekiant išsaugoti kokybišką efektą, procedūrą rekomenduojama atlikti 1–2 kartus per metus.
 • Thermage® veido srityje. Kaina nuo 1650 – 3190 €. Tai giliuosius odos sluoksnius veikianti, nechirurginė odos atjauninimo procedūra. Thermage® leidžia patempti ir iškontūruoti odą, lygina ir naikina raukšles. Įprastai norimam rezultatui pasiekti pakanka vienos Thermage® procedūros.
 • Thermage® akių srityje. Kaina nuo 1300 – 1650 €. Thermage® – odos patempimo ir raukšlių išlyginimo metodas, atliekamas be chirurginės intervencijos. Procedūros metu giliuosiuose odos sluoksniuose kompiuterizuoto įrenginio antgalis sukuria reikiamą temperatūrą, stimuliuojančią giliosios odos kolageno skaidulas, sintezę ir išsidėstymą odoje. Dėl šio efekto Jūsų odoje daugėja kolageno skaidulų, oda tempiasi ir lygėja.
 • Thermage® kūno srityje. Kaina nuo 3190 – 5700 €. Tai itin inovatyvi odos ir kūno korekcijos procedūra, skirta sustangrinti ir patempti odą, išlyginti ir panaikinti raukšles, sugrąžinti estetišką kūno kontūrą. Procedūros metu veikiami gilieji odos sluoksniai. Tai leidžia garantuoti ilgalaikius rezultatus. Priklausomai nuo veikiamo odos  ploto,  procedūra trunka nuo 30 minučių iki kelių valandų.
 • Mimikos raukšlių korekcija Botulino toksino injekcijomis. Kaina nuo 30 – 580 €. Botulino injekcijos – priemonė, leidžianti maksimaliai sušvelninti ar visai panaikinti Jus varginančias mimikos raukšles. Mimikos raukšlių korekcija botulino injekcijomis yra saugi, mediciniškai patvirtinta ir efektyvi procedūra, garantuojanti greitą ir maksimalų efektą bei minimalų diskomfortą. 
 • Raukšlių korekcija audinių užpildais 1 ml (Filorga, Restyline, Juvederm ir kiti). Kaina 290 €. Tai procedūra, kurios metu specialus audinių užpildų gelis suleidžiamas į Jūsų odą, tokiu būdu iškeliant, išlyginant ir sušvelninat raukšles. Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir pageidavimų, GK Klinikoje naudojami pasaulyje pripažintų firmų negyvulinės kilmėsaudinių hialurono rūgšties ir pusiau sintetiniai užpildai. Procedūros rezultatai matomi iš karto.
 • Raukšlių korekcija autoriebalų injekcijomis. Kaina nuo 70 – 1740 €. Tai natūralus raukšlių korekcijos būdas, naudojant Jūsų organizmo riebalus. Iš tam tikros Jūsų kūno vietos paimamas riebalinis audinys, kuris suleidžiamas į problemines odos vietas. Raukšlių korekcija autoriebalų injekcijomis leidžia išvengti alerginių reakcijų, garantuoja ilgalaikius ir akimirksniu matomus rezultatus. 
 • Veido kontūrų formavimas injekciniais preparatais 1 ml (Filorga, Restylane, Juvederm ir kiti). Kaina 465 €. Tai procedūra, leidžianti pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius efektyviai pakoreguoti Jūsų veido kontūrą. Prieš procedūrą Jūsų oda nujautrinama specialiu kremu, o specialus audinių užpildų gelis suleidžiamas į giliuosius odos sluoksnius. Procedūra garantuoja ilgalaikius veido kontūravimo rezultatus ir nereikalauja specialaus poprocedūrinio režimo.
 • Lūpų modeliavimas audinių užpildais 1 ml (Filorga, Restyline, Juvederm ir kiti). Kaina 290 €. Tai lūpų storinimo ir putlinimo procedūra, naudojant hialurono rūgšties arba pusiau sintetinius užpildus. Procedūros metu jaučiamas minimalus diskomfortas, o procedūra yra greita, užtikrina ilgalaikius rezultatus ir nereikalauja specialaus poprocedūrinio režimo. 
 • Lūpų modeliavimas autoriebalų injekcijomis. Kaina nuo 870 – 1740 €. Lūpų modeliavimas autoriebalų injekcijomis – natūralus, alergijų ir atmetimo reakcijų nesukeliantis lūpų korekcijos būdas. Procedūros metu iš tam tikros Jūsų kūno vietos paimami riebalai ir suleidžiami į lūpas. Tokiu būdu Jūsų lūpų tūris padidinamas, lūpos pastorinamos, smulkios raukšlelės lūpose ir aplink jas išlyginamos.
 • Lūpų modeliavimas Happy Lift® siūlais. Kaina nuo 450 – 1000 €. Itin pažangi lūpų korekcijos procedūra, užtikrinanti subtilius ir natūraliai atrodančius rezultatus. Lūpų modeliavimui naudojami saugūs, itin ploni, iš specialių medicininių medžiagų pagaminti Happy Lift® siūlai. Per tam tikrą laiką siūlai pilnai ištirpsta (rezorbuojasi). O Jūs galite mėgautis estetiškomis lūpų formos, apimties, tūrio korekcijomis.

Domina inovacinės estetinės procedūros GK Klinikoje Vilniuje?

Registruokitės ir pateikite Jums aktualius klausimus tiesiogiai GK Klinikos specialistams, išsiųsdami šią formą. Klinikos darbuotojai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie inovacines estetines procedūras Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad rūpinatės savo išvaizda ir Jus domina inovacinės estetinės procedūros GK Klinikoje Vilniuje!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gedimino pr. 14
Vilnius 01103 Vilnius 01103, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
GK Klinika darbo laikas Pirmadienis • 08:00 - 20:00 Antradienis • 08:00 - 20:00 Trečiadienis • 08:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 08:00 - 20:00 Penktadienis • 08:00 - 20:00 Šeštadienis • 09:00 - 15:00 Sekmadienis • Nedirba