Grožio injekcijos Estetus klinikoje Kaune

Estetus lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika

Ilgametę patirtį sukaupusių Estetus klinikos specialistų atliekamos grožio injekcijos leidžia suformuoti ir atkurti ne tik dailią bei estetišką išvaizdą, tačiau kartu pašalina Jus varginančias problemas ir kompleksus. Grožio injekcijos Estetus klinikoje Kaune tai: lūpų apimties didinimas ir kontūro formavimas, raukšlių korekcija botulino ir hialurono rūgšties injekcijomis bei botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo. Procedūras, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir tikslų, individualios konsultacijos metu parenka Estetus klinikoje dirbantys patikimi grožio ir sveikatos profesionalai.

Grožio injekcijos Estetus klinikoje Kaune ir jų kainos

  • Botulino toksino injekcijos. Kaina nuo 70 €. Tai estetinė procedūra, skirta veido ir kaklo raukšlių lyginimui, odos jauninimui ir stangrinimui. Procedūra yra greita ir nesudėtinga, o jos poveikis pasireiškia per kelias dienas ar savaitę ir tęsiasi nuo 3 iki 12 mėnesių.
  • Hialurono rūgšties injekcijos. Kaina nuo 175 €. Raukšlių korekcija hialurono rūgšties injekcijomis leidžia ne tik pašalinti smulkiąsias ir sumažinti giliąsias raukšles. Kartu tai efektyvi ir saugi procedūra, kovojanti su odos plonėjimu ir veido kontūrų pilnumo praradimu. Esant poreikiui, hialurono injekcijomis galima pakoreguoti įvairias veido sritis: suteikti didesnę apimtį skruostams, lūpoms, išryškinti jų kontūrą.
  • Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo. Kaina nuo 400 €. Padidėjęs prakaitavimas, kitaip dar vadinamas, hyperhidroze – nemaloni ir varginanti problema, efektyviai išsprendžiama botulino toksino „Dysport” injekcijomis. Injekcijos leidžia pašalinti pernelyg gausų prakaitavimą, jo sukeliamą nemalonų kvapą ir kitus nepatogumus. Tai neskausminga procedūra, kurios poveikis trunka 9-12 mėnesių.
  • Lūpų apimties didinimas ir kontūro formavimas injekcijomis. Kaina nuo 230 €. Tai efektyvi ir veiksminga procedūra, kurios metu, priklausomai nuo Jūsų norų ir poreikių, pakoreguojama lūpų forma, išryškinamas lūpų kontūras, lūpoms suteikiamas putlumas. Lūpų apimties didinimas ir lūpų putlinimas – visiškai saugi priemonė, leidžianti suformuoti, pakoreguoti ir / ar atkurti Jūsų lūpų formą ir kontūrą.

Domina Grožio injekcijos Estetus klinikoje Kaune?

Registruotis ir užduoti Jums rūpimus klausimus tiesiogiai klinikos specialistams galite užpildę šią formą. Estetus klinikos Kaune specialistai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie grožio injekcijas botulino toksinu ir / ar hialurono rūgštimi.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad grožio injekcijoms Kaune renkatės Estetus kliniką!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tvirtovės al. 18
Kaunas 50169 Kaunas 50169, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Estetus klinikos Kaune darbo laikas Pirmadienis • 09:00 - 19:00 Antradienis • 09:00 - 19:00 Trečiadienis • 09:00 - 19:00 Ketvirtadienis • 09:00 - 19:00 Penktadienis • 09:00 - 19:00 Šeštadienis • 10:00 - 14:00 Sekmadienis • Nedirba