Ginekologo konsultacija ir gydymas GK Klinikoje Vilniuje

GK Klinika

Jūsų patogumui taikomas platus ginekologinių paslaugų spektras. Siūlomas paslaugas sudaro tiek įprasta ginekologo konsultacija ir gydymas GK Klinikoje Vilniuje, tiek ginekologinės operacijos ir kitos Jums aktualios akušerės ginekologės paslaugos. Kvalifikuotas ginekologo konsultacijas ir kokybiškas procedūras GK Klinikoje teikia ilgametę patirtį sukaupusi akušerė ginekologė Rūta Kurtinaitienė.

Ginekologo konsultacijų ir procedūrų kainos

 • Ginekologo konsultacija. Kaina – 45 €. Individualios ginekologo konsultacijos metu atliekama nuodingi ginekologinė apžiūra, išklausomi Jūsų nusiskundimai ir poreikiai, gydytoja atsako į Jums aktualius klausimus ir teikia rekomendacijas. Konsultacijos metu, esant poreikiui, sudaromos individualus gydymo planas.
 • Pakartotina ginekologo konsultacija (paskirto tyrimo pakomentavimas ir paskirto gydymo kontrolė 1-2 savaičių laikotarpiu). Kaina – 30 €. Pakartotinės konsultacijos metu gydytoja išsamiai pakomentuoja Jūsų tyrimų rezultatus, stebi ir kontroliuoja paskirtą gydymą, atsako į Jums rūpimus klausimus, esant poreikiui, atlieka nustatyto gydymo plano korekcijas.
 • Ginekologinė echoskopija. Kaina – 30 €. Siekiant diagnozuoti ginekologines ligas ir sutrikimus, ginekologinės echoskopijos metu nuosekliai įvertinama Jūsų gimdos ir kiaušidžių būklė. Nėštumo laikotarpiu ginekologinė echoskopija leidžia įvertinti vaisiaus gyvybingumą, nėštumo trukmę, nustatyti kūdikio lytį, galimas anomalijas ir kitus sklandžiam nėštumui bei tinkamam vaisiaus vystymuisi svarbius rodiklius.
 • Spiralės įvedimas. Kaina – 100 €. Kontraceptinės spiralės įvedimas – vienas populiariausių apsisaugojimo nuo neplanuoto nėštumo būdų. Procedūros metu spiralė yra įstatoma į gimdą: gimdoje esanti spiralė trukdo spermatozoidams pasiekti kiaušinėlį, o apvaisintam kiaušinėliui neleidžia įsitvirtinti gimdoje.
 • Spiralės (MIRENA) įvedimas (be spiralės kainos). Kaina – 150 €. Hormoninė spiralė MIRENA – efektyvi ir patikima kontracepcijos priemonė. Įvesta į gimdą spiralė ne tik padeda išvengti neplanuoto nėštumo, tačiau kartu yra taikoma kai kurių ginekologinių pakitimų gydymui.
 • Spiralės pašalinimas. Kaina – 100 €. Tai medicininė procedūra, kurios metu yra pašalinama į gimdą įstatyta hormoninė spiralė.
 • Makšties svetimkūnio išėmimas. Kaina – 50 €. Tai ginekologinė procedūra, kurios metu iš makšties pašalinimas joje esantis svetimkūnis. Procedūros metu svetimkūnio pašalinimui įprastai naudojamas kabliukas arba kiurete.
 • Tepinėlis iš makšties ir gimdos kaklelio. Kaina – 20 €. Šio tyrimo metu iš gimdos kaklelio paimamas tepinėlis, kuris dedamas ant objektinio stiklelio ir kruopščiai tiriamas mikroskopu laboratorijoje. Tyrimo medžiaga leidžia pamatyti makšties gleivinės ląsteles, makšties lazdeles, leukocitus, bakterijas, o kartu identifikuoti įvairaus pobūdžio ginekologinius susirgimus ir ligas.
 • Pasėlis iš makšties. Kaina – 30 €. Tai ginekologinis tyrimas, kurio metu kruopščiai ištiriamos makšties išskyros. Tyrimo rezultatai leidžia diagnozuoti lytiniu būdu perduodamas ligas ir kitus ginekologinius susirgimus.
 • PAP tepinėlis (onkocitologinis tepinėlis). Kaina – 60 €. Onkocitologinis tepinėlis – tyrimas, kurio metu ieškoma pakitusių, vėžiniams susirgimams būdingų ląstelių. Procedūros metu tepinėliai gali būt imami iš visų įtartinų gimdos kaklelio vietų.
 • Lazerinė destrukcija (lyties organų kondilomų šalinimas). Kaina – 150 €. Procedūros metu kruopščiai pašalinami ant išorinių lytinių organų atsiradę karpučių pavidalo dariniai, vadinami kondilomomis. Kondilomų šalinimas GK Klinikoje atliekamas patikimais, saugiais, naujausiomis technologijomis grįstais metodais.

Ginekologinių operacijų kainos

 • Gimdos kaklelio vaporizacija (gimdos kaklelio ektopijos). Kaina nuo – 500 €. Tai itin pažangus ginekologinių susirgimų gydymo būdas, kai pakitę ar pažeisti gimdos kaklelio audiniai yra išdeginami ar pašalinami lazeriu. Procedūros metu lazeriu kontroliuojamas skleidžiamos bangos ilgis, o spinduliai tiksliai nukreipiami į norimą vietą. Gimdos kaklelio vaporizacija – veiksmingas ikivėžinių gimdos kaklelio pakitimų gydymas.
 • Bartolinio liaukos cistos pašalinimas / absceso atvėrimas. Kaina  – 500 €. Tai visiškai saugi, greita ir nesudėtinga chirurginė ginekologinė procedūra, kurios metu išsaugoma Bartolinio liaukos funkcija, tačiau atveriama arba visiškai pašalinama šioje liaukoje susiformavusi cista. Procedūra įprastai atliekama bendrinėje nejautroje.
 • Histeroskopinė operacija. Kaina – 700 €. Tai pažangi, bendrinėje nejautroje atliekama procedūra, leidžianti nuosekliai ištirti gimdos gleivinę, polipus, miomas, gimdos pertvaras, sąaugas po gimdoje atliktų procedūrų, o kartu įvertinti kiaušintakių angas bei gimdos formą. Tyrimo metu į gimdą įvedamas plonas histeroskopas, kurio pagalba monitoriuje matomas išsamus gimdos vaizdas.
 • Chirurginė laparoskopija. Kaina – 1450 €. Chirurginė laparoskopija – pažangi, chirurginė procedūra, atverianti itin plačias ginekologinio gydymo galimybes. Operacijos metu pilvo sienoje atliekami keli nedideli pjūviai, tuomet, naudojant optinę sistemą ir plonus manipuliatorius, pilvo ertmėje atliekami Jums reikiami operaciniai veiksmai. Laparoskopijos pooperacinis laikotarpis yra nesudėtingas, gulėjimo klinikoje laikas yra neilgas, o kosmetinis rezultatas yra estetiškas.
 • Diagnostinė laparoskopija. Kaina – 800 €. Tai procedūra, atliekama dėl neaiškios kilmės ūmaus ar lėtinio skausmo pilvo apatinėje dalyje ar juosmens srityje, įtariamo ginekologinio uždegimo, negimdinio nėštumo, endometriozės, kiaušidžių cistų, gimdos miomų, nevaisingumo ir kitų Jus varginančių problemų. Diagnostinė laparoskopija leidžia diagnozuoti ligą ir parinkti tinkamiausią gydymo būdą.
 • Gimdos kaklelio diatermokonizacija su histologiniu ištyrimu. Kaina – 600 €. Tai gimdos kaklelio susirgimų ir pakenkimų gydymo metodas, kai pakitęs gimdos kaklelio plotas išpjaunamas specialiu elektrodu. Procedūra taikoma esant didesnio laipsnio gimdos kaklelio pakitimams ir pakenkimams. Histologinis išpjauto ploto mėginio ištyrimas leidžia diagnozuoti vėžinius procesus ir kitus patologinius pakitimus.
 • Frakcinė gimdos abrazija su histologiniu ištyrimu. Kaina – 600 €. Šios operacijos metu atliekamas gimdos kaklelio kanalo ir gimdos ertmės išvalymas. Frakcinė gimdos abrazija yra taikoma ginekologinio gydymo ir diagnostikos tikslais. Histologinis ertmės mėginių ištyrimas leidžia diagnozuoti vėžinius procesus ir kitus patologinius pakitimus.
 • Gimdos kaklelio, vulvos polipo pašalinimas. Kaina – 500 €. Tai chirurginė procedūra, kurios metu pašalinami makšties išorinėje dalyje (vulvoje) ar gimdos kaklelyje susiformavę polipai. Ši procedūra yra visiškai saugi ir, priklausomai nuo darinio vietos, dydžio, gylio, atliekama vietinėje arba bendrinėje nejautroje.
 • Vulvos ir makšties gerybinių navikų pašalinimas. Kaina – 500 €. Tai chirurginės intervencijos metodas, leidžiantis iš išorinės makšties dalies (vulvos) ir makšties pašalinti gerybinius darinius – navikus, polipus, cistas. Operacijos metu siekiama išsaugoti visas makšties liaukų funkcijas, o prireikus atliekama išoperuoto darinio biopsija ir histologinis ištyrimas.
 • Cistos pašalinimas. Kaina  – 500 €. Cistų pašalinimas arba, kitaip vadinama, cistektomija yra dažnai taikoma, visiškai saugi chirurginė ginekologinė procedūra, leidžianti pašalinti cistas. Narkozės būdą, priklausomai nuo individualaus atvejo ir Jūsų poreikių, parenka Jus gydantis specialistas.

Reikalinga ginekologo konsultacija ir gydymas GK Klinikoje Vilniuje?

Registruokitės dabar pat ar pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai GK Klinikos specialistams, išsiųsdami šią formą. Klinikos darbuotojai netrukus susisieks su Jumis, atsakys į visus klausimus ir pasirinkite laiką kad Jums priimtina būtų ginekologo konsultacija ir gydymas GK Klinikoje Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Ginekologo konsultacija ir gydymas GK Klinikoje Vilniuje atliekamas Rūtos Kurtinaitienės yra teisingas Jūsų pasirinkimas!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gedimino pr. 14
Vilnius 01103 Vilnius 01103, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
GK Klinika darbo laikas Pirmadienis • 08:00 - 20:00 Antradienis • 08:00 - 20:00 Trečiadienis • 08:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 08:00 - 20:00 Penktadienis • 08:00 - 20:00 Šeštadienis • 09:00 - 15:00 Sekmadienis • Nedirba