Ginekologija medicinos centre RENMEDA Vilniuje

Medicinos centras RENMEDA

Ginekologija – specializuota medicinos sritis, tirianti moters sveikatos būklę įvairiais gyvenimo etapais, sprendžianti lytiškai plintančių ligų klausimus, užtikrinanti sėkmingą nėštumą ir vaisiaus vystymąsi. Ginekologija medicinos centre RENMEDA Vilniuje orientuota į moters gerovę ir sveikatą. Diagnozuojami ir gydomi įvairūs ginekologiniai susirgimai, atliekami profilaktiniai (lytiškai plintančių ligų, vėžio žymenų ir kt.) tyrimai, konsultuojama kontracepcijos klausimais. R. Narbuto privačiame medicinos centre dirba ilgametę patirtį turinčios gydytojos ginekologės Marina Stankevičienė, Sigita Racinienė ir Vida Miežėnienė, centre naudojama moderni diagnostinė įranga ir šiuolaikiniai gydymo metodai, užtikrinantys greitą ir tikslią ligos kontrolę. Į konsultaciją su gydytoju ginekologu rekomenduojama atvykti profilaktiškai, taip pat sutrikus mėnesinių ciklui, jaučiant diskomfortą pilvo srityje, skundžiantis skausmingais lytiniais santykiais ar atsiradus kitoms sveikatos problemoms.

Ginekologijos paslaugų kainos medicinos centre RENMEDA

  • Gydytojo ginekologo konsultacija. Konsultacijos kaina – 30 €. Pakartotinis apsilankymas (per vieną mėnesį su tuo pačiu sveikatos sutrikimu) – 18 €. Konsultacijos metu gydytojas ginekologas įvertina sveikatos būklę, atsako į klausimus, diagnozuoja ligą, sudaro gydymo planą, informuoja apie paslaugų kainas ir gijimo laikotarpį.
  • Ginekologinė echoskopija. Procedūros kaina – 26 € (diagnostinio tyrimo kaina). Procedūros metu atliekamas gimdos ir kiaušidžių būklės įvertinimas ultragarsu. Echoskopija atliekama moterims, besiskundžiančioms pilvo skausmais, neaiškios kilmės kraujavimu, esant lytinių organų anomalijoms, įtariant auglį, tikslinant nėštumo būklę ar atliekant profilaktinę sveikatos patikrą.
  • Citologinis PAP tyrimas. Tyrimo kaina – 16 €. Tyrimo skystoje terpėje kaina – 29 €Tai greitai ir neskausmingai atliekamas tyrimas. Gydytojas ginekologas nuo gimdos kaklelio paviršiaus specialiu instrumentu švelniai nuima ląsteles ir paskleidžia jas ant objektinio stiklelio arba talpina į specialią skystąją terpę. Paimtas mėginys siunčiamas į patologijos laboratoriją, kur mikroskopu tiriama, ar ląstelėse nėra ankstyvųjų pakitimų.
  • Lytinių hormonų tyrimai. Tyrimo kaina – nuo 9 €. Procedūros metu atliekamas lytinių hormonų tyrimas. Sutrikus hormonų gamybai ir veiklai, gresia nevaisingumas, augimo ir lytinės brandos sutrikimai, galimas nutukimas, kepenų funkcijos ligos ir kitos sveikatos problemos.
  • Intravertinis spiralės įdėjimas. Procedūros kaina – 29 €. Tai greita ir neskausminga procedūra, padedanti apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo. Spiralės įdėjimas trunka kelias minutes. Gimdos kaklelio kanalas nuskausminamas vietiniais anestetikais. Atlikus procedūrą, pirmuosius mėnesius gali būti juntamas maudimas apatinėje pilvo dalyje.
  • Spiralės išėmimas. Procedūros kaina – 18 €. Procedūros metu iš gimdos pašalinama spiralė. Tai itin greita ir paprasta procedūra, paprastai nesukelianti jokių nemalonių pojūčių. Pašalinus spiralę, organizmas iškart prisitaiko prie pokyčių, todėl lytinius santykius turinti moteris gali pastoti.
  • Laboratoriniai ir serologiniai tyrimai. Siekiant užtikrinti diagnozės tikslumą, medicinos centre RENMEDA atliekami laboratoriniai, biocheminiai, imunologiniai, infekciniai, serologiniai ir hormoniniai kraujo tyrimai.

Ar Jus domina ginekologija medicinos centre RENMEDA Vilniuje?

Jei domitės ginekologo paslaugomis, norite užsiregistruoti ginekologo konsultacijai Vilniuje, išsiųskite tiesioginę užklausą medicinos centrui RENMEDA. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir netrukus medicinos centro darbuotojai su Jumis susisieks, atsakys į Jus dominančius klausimus ir paskirs tinkamiausią vizito laiką.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad rūpinatės savo sveikata ir domitės ginekologija medicinos centre RENMEDA Vilniuje. Ligų diagnostikai naudojama profesionali įranga, atliekami laboratoriniai ir serologiniai sveikatos tyrimai, užtikrinantys tikslią diagnozę ir efektyvią ligos kontrolę. Ilgametę patirtį turintys specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus ir patars dėl Jūsų atveju tinkamiausio gydymo.

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Buivydiškių g. 22
Vilnius 07195 Vilnius 07195, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
RENMEDA Darbo laikas Pirmadienis • 09:00 - 19:00 Antradienis • 09:00 - 19:00 Trečiadienis • 09:00 - 19:00 Ketvirtadienis • 09:00 - 19:00 Penktadienis • 09:00 - 19:00 Šeštadienis • Nedirba Sekmadienis • Nedirba IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA TELEFONU!