Estetinis plombavimas klinikoje Juvenalitas

Estetinės odontologijos klinika Juvenalitas

Estetinis plombavimas klinikoje Juvenalitas – procedūra, kuria siekiama dantis išgydyti bei pataisyti jų formą, spalvą, atkurti natūralią danties išvaizdą. Ši procedūra yra vienas inovatyviausių bei naujausių dantų gydymo būdų, kuris stebina tiek gydymo nauda, tiek estetiniu rezultatu. Estetinis plombavimas dar kitaip yra vadinamas dantų restauravimu ir šis pavadinimas atskleidžia vieną didžiausių procedūros pranašumų – sutvarkyti dantys atrodo itin natūraliai bei sveikai. Per pastaruosius kelis dešimtmečius dantų gydymo praktika labai patobulėjo ir tobulėja iki šiol. Šiais laikais ypatingas dėmesys skiriamas ne tik paprastam dantų taisymui, tačiau ir šypsenos gražinimui. Estetinis plombavimas atlieka visas šias funkcijas ir patenkina kiekvieno poreikį turėti nuostabią šypseną.

Estetinio dantų plombavimo kaina labai priklauso nuo naudojamų medžiagų, procedūros trukmės ir taisomų dantų kiekio.

Estetinio plombavimo privalumai

  • Estetinio plombavimo rezultatas stebina ilgaamžiškumu, estetiniu rezultatu.
  • Atliekant estetinį plombavimą, atkuriama natūrali danties išvaizda, spalva. Naudojamos plombinės medžiagos yra sluoksniuojamos, todėl dantis įgauna itin natūralią išvaizdą – šviesoje yra truputį peršviečiamas.
  • Šios medžiagos taip pat yra artimos natūraliems audiniams, nesukelia atmetamosios organizmo reakcijos,  todėl rezultatas  ilgaamžis, o pati procedūra visai nepavojinga.
  • Paprasto plombavimo pasekmė – ilgainiui plomba iškrenta, nes ją veikia įvairūs dirgikliai – terminiai (pavyzdžiui karšti gėrimai, šalti ledai), fiziniai. Plombai iškritus ar atsiradus pralaidumui dantį reikia plombuoti iš naujo, taip mažėja natūralus danties audinys.
  • Medžiagos naudojamos dantų restauravime pilnai prisitaiko ir atitinka tikro danties funkciją – puikiai atlaiko tiek terminius, tiek fizinius dirgiklius. Todėl, tinkamai prižiūrint dantis, nereikia pakartotinai plombuoti, išsaugomas natūralus dantis.
  • Taikant estetinio plombavimo metodą, galima atkurti dantį, kurio likę labai nedaug.
  • Estetinis plombavimas taip pat taikomas kaip dantų korekcinis metodas pakeičiantis plokšteles ir ortodontinius breketus. Breketų nešiojimas, priklausomai nuo dantų būklės užtrunka ilgai, o taikant estetinį plombavimą dantis galima ištiesinti, pasukti į reikiamą pusę vieno vizito metu.

Domina estetinis plombavimas klinikoje Juvenalitas Vilniuje?

Registruokitės ir pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai Juvenalitas specialistams, išsiųsdami šią formą. Klinikos darbuotojai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie estetinį dantų plombavimą Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Tai gi, jei svajojate apie gražią ir sveiką šypseną, Jums reikalingas estetinis plombavimas klinikoje Juvenalitas!

Unikalioje Vilniaus vietoje įsikūrusi estetinės odontologijos klinika „Juvenalitas“ suteiks Jums daug malonių pojūčių. Pirmiausia dar neįžengę pro estetinės odontologijos klinikos duris, Jūs pasijausite tarsi atostogaudami – rami aplinka leis pamiršti miesto šurmulį, gamtos apsuptis ir pušynai padės atsipalaiduoti. Išskirtinis klinikos „Juvenalitas“ interjero dizainas Jums suteiks jaukumo jausmą, malonus personalas pasiūlys kavos ar arbatos. Apsilankę šioje klinikoje visuomet norėsite sugrįžti. O svarbiausia išeisite laimingi ir plačiai šypsositės!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemenčinės pl. 43 - 5
Vilnius 10104 Vilnius 10104, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Juvenalitas darbo laikas Pirmadienis • 07:30 - 20:30 Antradienis • 07:30 - 20:30 Trečiadienis • 07:30 - 20:30 Ketvirtadienis • 07:30 - 20:30 Penktadienis • 07:30 - 20:30 Šeštadienis • 08:30 - 14:30 Sekmadienis • Nedirba