Echoskopiniai – ultragarsiniai tyrimai klinikoje ASVEIKA

Klinika Asveika

Echoskopija – tai greitas ir tikslus tyrimas, kurio metu stebimi vidiniai paciento organai ir organizmo struktūros, siekiant nustatyti paciento būklę ir (arba) diagnozuoti ligą. Tyrimo metu naudojama moderni įranga, skleidžianti ultragarso bangas, kurios atsispindi ir išsisklaido, perteikdamos atitinkamą vaizdą įrangos ekrane. Echoskopiniai – ultragarsiniai tyrimai klinikoje ASVEIKA Vilniuje – tai trumpa, tačiau labai efektyvi procedūra, leidžianti stebėti vidaus organų anatominius pokyčius. Kadangi echoskopijos vaizdai fiksuojami realiu laiku, tyrimas tinka kraujo tekėjimo kraujagyslėse ir organų judėjimo stebėjimui. Echoskopiniai / ultragarsiniai tyrimai yra patikimi ir saugūs, neturi jokio šalutinio poveikio ir nesukelia skausmo. Tyrimus rekomenduojama atlikti profilaktiškai ir skundžiantis įvairaus pobūdžio skausmais, nėštumo diagnostikai ir vaisiaus vystymosi stebėjimui.

Echoskopinių – ultragarsinių tyrimų kainos klinikoje ASVEIKA

 • Pilvo organų ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 30 €. Procedūros metu atliekamas pilvo organų (kasos, kepenų, tulžies pūslės, blužnies) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Iki tyrimo pradžios rekomenduojama 4–5 valandas nevalgyti, negerti ir nerūkyti.
 • Pilvo organų ir inkstų ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 35 €. Procedūros metu atliekamas pilvo organų (kasos, kepenų, tulžies pūslės, blužnies) ir inkstų tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Iki tyrimo pradžios rekomenduojama 4–5 valandas nevalgyti, negerti ir nerūkyti.
 • Inkstų ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 25 €. Procedūros metu atliekamas inkstų tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Iki tyrimo pradžios rekomenduojama 4–5 valandas nevalgyti, negerti ir nerūkyti.
 • Inkstų ir šlapimo pūslės ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 30 €. Procedūros metu atliekamas inkstų ir šlapimo pūslės tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Iki tyrimo pradžios rekomenduojama 4–5 valandas nevalgyti, negerti ir nerūkyti.
 • Prostatos, šlapimo pūslės ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 25 €. Procedūros metu atliekamas prostatos ir šlapimo pūslės tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tyrimo metu vertinamas ir liekamasis šlapimas. Iki tyrimo pradžios rekomenduojama 4–5 valandas nevalgyti, negerti ir nerūkyti.
 • Skydliaukės ir priekinės kaklo dalies audinių ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 25 €. Procedūros metu atliekamas skydliaukės ir priekinės kaklo dalies audinių tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Kaklo audinių ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 20 €. Procedūros metu atliekamas kaklo audinių (kaklo limfmazgių, seilių liaukų, čiuopiamų kaklo darinių) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Kitų kūno sričių limfmazgių ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 25 €. Procedūros metu atliekamas kitų kūno sričių (pažastų, kirkšnių) limfmazgių tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Krūtų echoskopinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 28 €. Procedūros metu atliekamas krūtų tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Krūtų echoskopija – greita ir neskausminga procedūra, neturinti šalutinio poveikio paciento sveikatai.
 • Odos ir paodžio ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 20 €. Procedūros metu atliekamas odos ir paodžio tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Odos ir paodžio echoskopija – greita ir neskausminga procedūra, neturinti šalutinio poveikio paciento sveikatai.
 • Kelio sąnario ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 30 €. Procedūros metu atliekamas kelio sąnario tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Kelio sąnario echoskopija – greita ir neskausminga procedūra, neturinti šalutinio poveikio paciento sveikatai.
 • Peties sąnario ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 30 €. Procedūros metu atliekamas peties sąnario tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Peties sąnario echoskopija – greita ir neskausminga procedūra, neturinti šalutinio poveikio paciento sveikatai.
 • Vieno organo ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 20 €. Procedūros metu atliekamas vieno organo tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Pilvo aortos ir jos šakų ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 38 €. Procedūros metu atliekamas pilvo aortos ir jos šaknų (pasaito arterijų, pilvinio kamieno, klubinių arterijų) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Pilvo kraujagyslių ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 35 €. Procedūros metu atliekamas pilvo kraujagyslių (kepenų venų, viršutinės pasaito venos, blužnies venos) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Inkstų kraujagyslių ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 40 €. Procedūros metu atliekamas inkstų kraujagyslių (arterijų ir venų) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Galūnių venų ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 35 €. Procedūros metu atliekamas galūnių venų (rankų arba kojų) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Vienos galūnės venų ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 20 €. Procedūros metu atliekamas vienos galūnės venų (rankos arba kojos) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Kaklo kraujagyslių ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 25 €. Procedūros metu atliekamas kaklo kraujagyslių (jungo venų, poraktikaulinių venų) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Kaklo kraujagyslių ultragarsinis ištyrimas. Tyrimo kaina – 35 €. Procedūros metu atliekamas kaklo kraujagyslių (miego arterijų ir slankstelinių arterijų) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Tai greita ir neskausminga procedūra, užtikrinanti rezultatų tikslumą.
 • Profilaktinis ištyrimas moterims. Tyrimo kaina – 68 €. Procedūros metu atliekamas profilaktinis moters sveikatos tyrimas, naudojant ultragarso bangas: skydliaukės, krūtų, pilvo organų ir inkstų ištyrimas ultragarsu.
 • Profilaktinis ištyrimas vyrams. Tyrimo kaina – 50 €. Procedūros metu atliekamas profilaktinis vyro sveikatos tyrimas, naudojant ultragarso bangas: pilvo organų, skydliaukės ir inkstų ištyrimas ultragarsu.
 • Ankstyva nėštumo diagnostika ultragarsu. Tyrimo kaina – 25 €. Procedūros metu atliekama ankstyva nėštumo diagnostika, naudojant ultragarso bangas. Tai tiksli, greita ir neskausminga procedūra.
 • Vaisiaus ištyrimas. Tyrimo kaina – 48 €. Procedūros metu atliekamas vaisiaus tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Pridedamos echogramos ir įrašas laikmenoje. Tai tiksli, greita ir neskausminga procedūra, nustatanti vaisiaus būklę.
 • Ištyrimas esant daugiavaisiui nėštumui. Tyrimo kaina – 60 €. Procedūros metu atliekamas daugiavaisiaus nėštumo (besilaukiant dvynių ar daugiau vaikų) tyrimas, naudojant ultragarso bangas. Pridedamos echogramos ir įrašas laikmenoje. Tai tiksli, greita ir neskausminga procedūra.
 • Vaisiaus ištyrimas su fetoplacentinės kraujotakos tyrimu. Tyrimo kaina – 60 €. Procedūros metu atliekamas vaisiaus tyrimas su fetoplacentinės kraujotakos tyrimu, naudojant „Dopler“ režimą. Tai tiksli, greita ir neskausminga procedūra, nustatanti vaisiaus būklę.
 • Fetoplacentinės kraujotakos ir vaisiaus vandenų kiekio ištyrimas. Tyrimo kaina – 12 €. Procedūros metu atliekamas fetoplacentinės kraujotakos ir vaisiaus vandenų kiekio tyrimas. Tai tiksli, greita ir neskausminga procedūra, nustatanti vaisiaus būklę.
 • Du vaisiaus ultragarsiniai tyrimai vieno nėštumo metu. Tyrimo kaina – 70 €. Procedūros metu atliekami du vaisiaus tyrimai vieno nėštumo metu (11–14 savaitę ir 18–20 savaitę), naudojant ultragarso bangas. Tai tiksli, greita ir neskausminga procedūra, nustatanti vaisiaus būklę.

Reikalingi echoskopiniai – ultragarsiniai tyrimai klinikoje Asveika Vilniuje?

Jei rūpinatės savo sveikata, domitės ultragarsiniais tyrimais ir norite pasikalbėti su šios srities ekspertais, užpildykite žemiau pateiktą formą ir susisiekite su klinikos ASVEIKA darbuotojais. Užklausa bus tiesiogiai nusiųsta klinikos administracijai.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Echoskopiniai – ultragarsiniai tyrimai klinikoje ASVEIKA Vilniuje – tai informatyvūs, tikslūs ir greiti tyrimai, nesukeliantys skausmo ar šalutinio poveikio. Tyrimo metu naudojama patikima ir šiuolaikiška įranga, leidžianti stebėti vidaus organų būklę ir jų pakitimus, nustatyti konkrečias sveikatos problemas, parinkti individualiu atveju tinkamiausias gydymo priemones.

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Savanorių pr. 13
Vilnius 03116 Vilnius 03116, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
darbo laikas Pirmadienis • 17:00 - 20:00 Antradienis • 17:00 - 20:00 Trečiadienis • 17:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 17:00 - 20:00 Penktadienis • 17:00 - 20:00 Šeštadienis • 09:00 - 15:00 Sekmadienis • Nedirba