Dermatovenerologija medicinos centre RENMEDA Vilniuje

Medicinos centras RENMEDA

Dermatovenerologija – medicinos sritis, apimanti odos ir lytiniu keliu plintančių ligų profilaktiką bei gydymą. Dermatovenerologija tiria ir gydo infekcines ligas, kuriomis dažniausiai užsikrečiama lytinių santykių metu. Laiku diagnozavus ligą, simptomai yra sumažinami arba visiškai pašalinami. Dermatovenerologija medicinos centre RENMEDA Vilniuje – tai išskirtinis dėmesys paciento sveikatai ir gerovei, patikima diagnostinė įranga ir šiuolaikiniai gydymo metodai. Diagnozės tikslumui gali būti skiriami laboratoriniai ir serologiniai tyrimai. Dermatovenerologijos klausimais konsultuoja ir gydymą taiko ilgametę patirtį turintis gydytojas dermatovenerologas Redžinaldas Narbutas.

Dermatovenerologijos paslaugų kainos

  • Gydytojo dermatovenerologo konsultacija. Konsultacijos kaina – 30 €. Pakartotinis apsilankymas (per vieną mėnesį su tuo pačiu sveikatos sutrikimu) – 18 €. Konsultacijos metu gydytojas dermatovenerologas įvertina paciento būklę, diagnozuoja ligą, numato gydymą, sudaro individualų gydymo planą, informuoja apie gydymo procedūras, jų kainas ir gijimo laikotarpį.
  • Lytiškai plintančių lygų diagnostika ir gydymas ( Sifilis, hepatitas C, hepatitas B, ŽIV, gonorėja, trichomonozė, clamidiozė, bakterinė vaginozė, kandidozė, lyties takų pūslelinė ). Gydytojo konsultacijos ir tyrimų kaina nuo 30 €. Lytiškai plintančios ligos gali būti perduodamos lytinių santykių metu, per įvairius kūno skysčius, esant odos pažeidimams. Gydytojas dermatovenerologas įvertina paciento būklę, atlieka tyrimus, nustato ligą ir parenka konkrečiu atveju tinkamiausią gydymą. Laiku diagnozuota liga ir tinkamos gydymo priemonės sumažina arba visai panaikina LPL simptomus.
  • Žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Tyrimo kaina – nuo 37 €. Žmogaus papilomos virusas (ŽPV) yra vienas pagrindinių gimdos kaklelio vėžio rizikos veiksnių ir viena iš labiausiai paplitusių lytiniu keliu perduodamų infekcijų. Tyrimas atliekamas iš gleivinės ląstelių nuograndų.
  • Kondilomų šalinimas elektroflaguracijos metodu. Procedūros kaina – 45 €. Pakartotinis kondilomų šalinimas – 35 eurai. Procedūros metu specialiu prietaisu šalinamos nepageidaujamos kondilomos – veikiant elektros srovei sukeliama odos audinių destrukcija. Gydymo metu taikoma vietinė nejautra.
  • Prostatos uždegimo diagnostika ir gydymas. Gydytojo konsultacijos ir tyrimų kaina nuo 30 €. Priklausomai nuo individualios situacijos, uždegiminiai procesai gali būti lėtiniai ir ūminiai. Uždegimą gali sukelti infekcija, bakterijos ir grybeliai. Medicinos centre RENMEDA atliekama prostatos uždegiminių procesų diagnostika ir numatomas konkrečiu atveju tinkamiausias gydymas. Diagnozės tikslinimui taikomi imunologiniai tyrimai.
  • Šlapimo ir lyties takų infekcijų diagnostika ir gydymas. Gydytojo konsultacijos ir tyrimų kaina nuo 30 €. Įprasti ligos požymiai – dažnas noras šlapintis ir deginantis skausmas prieš šlapinimąsi, maudimas pilvo apačioje arba nugaros srityje. Laiku negydoma arba pilnai neišgydyta liga gali atsinaujinti ir pereiti į lėtinę formą. Gydytojas dermatovenerologas įvertins paciento būklę, paskirs būtinus tyrimus, numatys efektyviausią šlapimo ir lyties takų infekcijos gydymą.
  • Laboratoriniai ir serologiniai lytiškai plintančių ligų tyrimai. Siekiant užtikrinti diagnozės tikslumą, medicinos centre RENMEDA atliekami laboratoriniai, biocheminiai, imunologiniai, infekciniai, serologiniai ir hormoniniai kraujo tyrimai.

Domina dermatovenerologija medicinos centre RENMEDA Vilniuje?

Laiku atlikta dermatovenerologijos ligų diagnostika ir tinkamai parinktas gydymas užkirs kelią galimoms komplikacijoms ateityje ir pagerins gyvenimo kokybę. Jei domitės dermatovenerologija Vilniuje, norite užsiregistruoti konsultacijai arba užduoti klausimą specialistams, užpildykite žemiau pateiktą elektroninę formą, kuri bus tiesiogiai išsiųsta medicinos centro RENMEDA administracijai. Netrukus medicinos centro darbuotojai su jumis susisieks ir atsakys į Jūsų klausimus.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Rūpinkitės savo sveikata, džiaukitės gražia ir sveika oda – dermatovenerologija medicinos centre RENMEDA Vilniuje atsakys į visus Jūsų klausimus, užtikrins tikslią ligos diagnozę ir efektyvų gydymą individualiu atveju. Neatidėliokite konsultacijos – net ir maži pažeidimai gali pranašauti apie rimtą pavojų Jūsų sveikatai. Medicinos centre dirbama su pačia naujausia įranga, atliekami modernūs tyrimai, padedantys greitai ir tiksliai nustatyti ligos diagnozę.

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Buivydiškių g. 22
Vilnius 07195 Vilnius 07195, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
RENMEDA Darbo laikas Pirmadienis • 09:00 - 19:00 Antradienis • 09:00 - 19:00 Trečiadienis • 09:00 - 19:00 Ketvirtadienis • 09:00 - 19:00 Penktadienis • 09:00 - 19:00 Šeštadienis • Nedirba Sekmadienis • Nedirba IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA TELEFONU!