Dantų Implantacija

Ateities Odontologijos Klinika

Dantų implantai – tai geriausias sprendimas netekus danties.

Klinikoje atliekama dantų implantacija ir ambulatoriškai atliekamos burnos ertmės chirurginės procedūros (protinių dantų rovimas, kaulo augmentacija, lūpos bei liežuvio pasaitėlio plastika ir t.t.).

Jeigu pacientas neturi nei vieno danties, įmanoma turėti neišimamus dantų protezus!

DANTŲ PROTEZAVIMAS implantais yra pažangesnis už kitus dantų protezavimo būdus, nes neapkraunami gretimi dantys, dažnai tai vienintelis būdas išvengti išimamų dantų protezų, ilgalaikis ir patikimas dantų atstatymas – gerai prižiūrimi implantai tarnaus 30 ir daugiau metų.

Dirbame su kokybiškais, patikimais šveicariškais “Straumann” ir  vokiškais “Ankylos” implantais.

Protezavimas dantų implantais yra kelių etapų:

1. Šaknies formos implanto įsriegimas (implantacija) paprastai yra neilga chirurginė procedūra (vidutiniškai 1 implanto įsriegimas užtrunka apie 30– 60 min.), atliekama vietinėje nejautroje. Būna, kad prireikia papildomų apsilankymų.

2. Po 3 – 6 mėn. atliekamas protezavimas ant implantų, reikės dar apsilankyti 3 – 5 kartus.

Individualaus gydymo plano sudarymui visada reikalinga gydytojo odontologo – ortopedo (protezisto) ir gydytojo implantologo (burnos chirurgo) konsultacija. Gydytojas odontologas – ortopedas aptaria ir parenka Jums tinkamą dantų gydymo būdą ir, jei reikalingi dantų implantai, gydytojas implantologas numato ir įvertina galimybes atlikti implantaciją.

 

JURGITA RAULYNAITIENĖ – Gydytoja specializuojasi periodonto ligų gydyme irprofilaktikoje, atlieka chirurgines operacijas, implantuoja,šalina dantis.

RŪTA RASTENIENĖ – Gydytoja – burnos chirurgė, mokslų daktarė. Domisi visomis burnos chirurgijos sritimis, implantuoja, skaito paskaitas gydytojų odontologų tobulinimo renginiuose, dėsto burnos chirurgijos kursą odontologijos studentams, yra rezidentų vadovė.

2 reviews

  1. Nepigūs, bet geri implantai

    Likau patenkintas Jurgitos darbu, galiu drąsiai rekomenduoti kitiems.

  2. Geriausias periodontologas Vilniuje!

    Jurgita Raulynaitienė, geriausias periodontologas Vilniuje.

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ateities gatvė 9C
Vilnius 08304 Vilniaus apskr. LT
Gauti važiavimo nuorodas
Pirmadienis - Penktadienis | 8:00 - 20.00