Apgamų ir odos vėžio ištyrimas bei gydymas GK Klinikoje

GK Klinika

GK Klinikoje taikomi pažangūs apgamų ir odos vėžio ištyrimo bei gydymo būdai. Siekiant identifikuoti odos vėžį kuo ankstesnėje stadijoje ir garantuoti efektyvų odos vėžio gydymą bei apgamų pašalinimą, pacientams užtikrinami kombinuoti tyrimo būdai: nuo klasikinės dermatoskopijos, morfologinių tyrimų iki itin modernių skaitmeninių tyrimo būdų. Tai pirmoji gydymo įstaiga Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse, įdiegusi ir ėmusi aktyviai naudoti kontaktinę bei nekontaktinę SIAskopiją, skirtą odos apgamų, pigmentinių darinių ir navikų diagnostikai. Apgamų ir odos vėžio ištyrimas bei gydymas GK Klinikoje Vilniuje atliekamas gydytojo chirurgo – onkologo Karapet Babajan.

Apgamų ir odos vėžio ištyrimo bei gydymo kainos

  • Gydytojo onkologo konsultacija. Kaina 60 €. Individualios gydytojo onkologo konsultacijos metu išklausomi Jūsų nusiskundimai, atliekama kruopšti odos ir probleminių vietų apžiūra, aptariamas Jums tinkamiausias tyrimo ir gydymo planas. Kvalifikuotas konsultacijas GK Klinikoje teikia klinikos įkūrėjas, dermatoskopijos, ir siaskopijos Lietuvoje pradininkas chirurgas – onkologas Karapet Babajan.
  • Apgamų dermatoskopija, epiliuminescentinė mikroskopija. Kaina 15 €. Tai saugus, neskausmingas, neinvazinis Jūsų apgamų tyrimo būdas, leidžiantis kokybiškai ir tiksliai įvertinti odos darinių spalvą, kontūrą, formą ir pokyčius. Šis metodas padeda nustatyti odos vėžį ir gali būti atliekamas be jokio papildomo Jūsų pasiruošimo. 
  • Apgamų Kontaktine SIAskopija (Spektrofotometrinė Intrakutaninė Analizė), skenavimas. Kaina 20 €. SIAskopija – naujausias skaitmeninis odos tyrimo metodas, kitaip dar vadinamas, „gilumine dermatologija“. Šis neinvazinis, greitas ir patogus apgamų tyrimo metodas, leidžia diagnozuoti pavojingus odos pakitimus ir ligas ankstyvosiose jų vystymosi stadijose.
  • Apgamų Nekontaktinė SIAskopija (Spektrofotometrinė Intrakutaninė Analizė), skenavimas. Kaina 25 €. Tai itin tikslus, neskausmingas ir chirurginių intervencijų nereikalaujantis tyrimo būdas, suteikiantis galimybę  įvertinti odos būklę iki 2 mm gylio. Nekontaktinė SIAskopija suformuoja siaskenus, parodydama kraujo ir melanino vaizdus.
  • Pigmentinių darinių ir apgamų pašalinimas chirurginiu būdu. Kaina 200 €. Chirurginis apgamų ir kitų pigmentinių darinių pašalinimas yra seniausiai taikomas būdas, naudojamas šalinant displastinius apgamus, melanomą, bazaliomą, dermatofibromą ir kitus odos bei poodžio gerybinius ir pitkybinius navikus. Procedūra atliekama vietinėje arba bendrinėje nejautroje.
  • Pigmentinių darinių ir apgamų pašalinimas lazeriu veido srityje. Kaina nuo 60 – 100 €. Tai procedūra, grįsta audinių vaporizacija, kitaip dar vadinama, išgarinimu. Apgamų ir kitų pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu nepalieka randų, leidžia išsaugoti lygią ir sveiką odą. Kruopštus GK Klinikos specialistų darbas ir patirtis užtikrina kokybišką ir estetišką apgamų pašalinimą veido ir kaklo srityse.  
  • Pigmentinių darinių ir apgamų pašalinimas lazeriu kūno srityje. Kaina nuo 50 – 80 €. Procedūros metu naudojamos tam tikro ilgio šviesos bangos, kurias sugeria pigmentinis darinys. Lazerio taikymas užtikrina aktyvią odos regeneraciją. O apgamo pašalinimas trunka 5-15 minučių ir yra atliekamas vietinėje nejautroje.
  • Pigmentinių darinių ir apgamų pašalinimas intensyvia pulsine šviesa (IPŠ). Kaina nuo 200 €. Šios procedūros metu, taikant itin galingas, įvairaus ilgio bangas, rankinio daviklio pagalba šviesos srautas nukreipiamas į reikiamą odos plotą. Odoje esantis melaninas sugeria išskiriamą energiją, vyksta vietinė termolizė, kurios dėka mažėja hiperpigmentacija, o po kelių procedūrų apgamas ar kitas pigmentinis darinys visiškai išnyksta.

Domina apgamų ir odos vėžio ištyrimas bei gydymas GK Klinikoje Vilniuje?

Registruokitės dabar pat ir pateikite papildomus, Jums aktualius klausimus tiesiogiai GK Klinikos specialistams, išsiųsdami šią formą. Klinikos darbuotojai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie apgamų ir odos vėžio ištyrimą bei gydymą Vilniuje.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad rūpinatės savo sveikata ir Jus domina apgamų ir odos vėžio ištyrimas bei gydymas GK Klinikoje Vilniuje!

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gedimino pr. 14
Vilnius 01103 Vilnius 01103, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
GK Klinika darbo laikas Pirmadienis • 08:00 - 20:00 Antradienis • 08:00 - 20:00 Trečiadienis • 08:00 - 20:00 Ketvirtadienis • 08:00 - 20:00 Penktadienis • 08:00 - 20:00 Šeštadienis • 09:00 - 15:00 Sekmadienis • Nedirba