60 Ikvepiamu Alergenu Tyrimas

Kraujolaboratorija.lt

60 – ies, labiausiai Europoje paplitusių, įkvepiamų alergenų ištyrimas | Įkvepiamų Alergenų Paletė EUROIMUN | Kraujo Tyrimas

Tyrimas yra naudojamas kiekybiniam alergenui specifinių IgE žmogaus serume matavimui, kaip pagalbinė priemonė su IgE susijusių sutrikimų klinikiniam įvertinimui. Daug alergijų būna tarpininkaujant IgE klasės imunoglobulinams. Sensibilizuotiems asmenims, išsivysčius staigiai alergijos formai (atopinei ar anafilaksinei), IgE molekulės veikia kaip kontakto taškai tarp alergeno ir specialių ląstelių, kurios alergeno poveikyje atpalaiduoja histaminą ir kitas medžiagas. Tai iššaukia simptomus, kurie atpažįstami kaip alerginės reakcijos. Tai vertinama atsižvelgiant į kitus klinikinius ir laboratorinius duomenis in vitro alergenui specifinio IgE testai gali padėti identifikuoti alergeną ar alergenus, kuriam ar kuriems individas yra jautrus.
EUROIMUN tyrimo rinkinys naudojamas pusiau kiekybiniam žmogaus IgE klasės antikūnų prieš atopinius alergenus nustatymui serume arba plazmoje in-vitro.

  • Gyslotis,Vaistinė sienažolė,Dermatoph. pt.(namų dulkių erkė), Dermatoph. far.(namų dulkių erkė), Vokiškasis prūsokas (Tarakonas), Vištos plunksno, Žąsies plunksnos, Anties plunksnos ……..

1 review

  1. ip 84.15.183.132
    Patogi vieta, maloni slaugytoja Renata. Atsakymus gavau laiku į elektroninį paštą.

Įvertinti ir parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šiltnamių gatvė 29
Vilnius 04130 Vilniaus apskr. LT
Gauti važiavimo nuorodas

Specialūs Pasiūlymai ir Nuolaidos

Restaurant Reservation at Roberto’s

0.00 

Two medium pizzas baked from housemade dough

Mon-Thur: 12:00 – 23:00 Fri: 12:00 – 00:00 Sat: 9:00 – 00:00 Sun: 9:00 – 23:30